1) Te gjitha ofertat e paraqitura ne faqen e albanianeagletours.com jane me informacionin me te perditesuar qe ne kemi marre nga hotelet, ose distributoret tane.

2) Standarti i references se ndiqet ne baze te yjeve qe kane hotelet. Klientet duhet kuptojne qe ne shtete dhe zona te ndryshme, standartet dhe kustet per te merituar (yje) per hotelet varjojne, - perpasoje ne hotele te ndryshme ne zona te ndryshme, me te njejtin numer yjesh, cilesia mund te mos jete paralele

zz

Oferta ne Turqi

Alan Xafira Deluxe 5*
5

685 personi
3-10 Qershor
Ultra All Inclusive

 

May Garden Club 4*
4

-20% Oferta
Nisje 4 Qershor

470 /person 

Grand Lukullus Hotel 4*
4

Nisje 27 Maj
All Inclusive
380 / personi

Astor Beach 3*
3

Nisja 27 Maj
All Inclusive
355 /person

Viking Infinity Resort & Spa 5*
5

-25% - 22 Prill
Ultra All Inclusive
Pamje Deti

Traget Autobuz Makina
Tani mund te beni kerkese duke shtypur mbi sherbimin qe deshironi

Oferta ne Greqi

Marbella Beach 5*
5

100 Zbritje
Te gjitha pensionet
Deri 30 Prill 

Palladium Hotel 3*
3

-30% Zbritje
Deri ne 31 Maj
Mengjes & Darkat 

Messonghi Beach 3*
3

28 Qer - 5 Korr
470 /Cifti
All Inclusive 

Lagomandra Beach 4*
4

-15% Deri 14 Qersh
-10% Qersh - Gush
-15% Gush - Shtat 

Magna Graecia 4*
4

-20% - 30 Prill
All Inclusive
1 - 10 Qershor

Pushime me KroçerePushime me krocere sipas kerkeses, ne Mesdhe dhe ne Detin e Veriut

Kerkim i Shpejte

Turizmi


 

 

 

 

 

Udhetime


  

  

Sherbimet


 

 

 


ishulli i Santorinit sipas kerkeses

ishujt Maldive sipas kerkeses

ishulli i Mauritius sipas kerkeses

Dubai sipas kekeses te gjithe sezonin e veres
Beni kerkese me datat dhe numrin e personave

Fluturimet me AET..!!.