Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
Udhëtim në Budapest 4 Ditë
Udhëtim në Budapest 4 Ditë
Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
  • Lade das Bild in den Galerie-Viewer, Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
  • Lade das Bild in den Galerie-Viewer, Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
  • Lade das Bild in den Galerie-Viewer, Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë
  • Lade das Bild in den Galerie-Viewer, Udhëtim në Budapest 4 Ditë
  • Lade das Bild in den Galerie-Viewer, Udhëtim në Budapest 4 Ditë
  • Lade das Bild in den Galerie-Viewer, Udhëtim në Vjenë Pragë Budapest 5 Ditë

Udhëtim në Budapest 4 Ditë

Normaler Preis
€0,00 EUR
Sonderpreis
€0,00 EUR
Normaler Preis
Ausverkauft
Einzelpreis
pro 
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten

Udhëtim në Budapest 4 Ditë

Detajet e Turit:

Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë - Budapest. Transfertë për në Budapest.   Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest - Tiranë. 

Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel me 3 yje.
4. Mëngjeset sipas programit
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).


Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kujdes:
(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)
Ne cdo rast programi zbatohet i plote.