Colección: Itali

Paketa pushimesh në Hotele me shërbim All Inclusive në jug të Italisë, Kalabri, Pulia dhe Sicili. Ture me guidë në Amalfi, Sorrento, Capri, Napoli, Romë, Firence, Pisa, Verona, Venecia.
13 artículos
 • Pushime All Inclusive në Pulia - VOI Alimini Resort 3*
  Precio habitual
  €0,00 EUR
  Precio de venta
  €0,00 EUR
  Precio habitual
  €0,00 EUR
  Precio unitario
  por 
  Agotado
 • Udhëtim në Napoli Sorrento Salerno 4 Ditë
  Udhëtim në Napoli Sorrento Salerno 4 Ditë
  Precio habitual
  €0,00 EUR
  Precio de venta
  €0,00 EUR
  Precio habitual
  Precio unitario
  por 
  Agotado
 • Udhëtim në Rimini Verona Venecie 4 Ditë
  Precio habitual
  €0,00 EUR
  Precio de venta
  €0,00 EUR
  Precio habitual
  Precio unitario
  por 
  Agotado
 • Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
  Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
  Precio habitual
  €0,00 EUR
  Precio de venta
  €0,00 EUR
  Precio habitual
  Precio unitario
  por 
  Agotado
 • Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  Precio habitual
  €0,00 EUR
  Precio de venta
  €0,00 EUR
  Precio habitual
  Precio unitario
  por 
  Agotado