Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*

Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*

Precio habitual
€0,00 EUR
Precio de venta
€0,00 EUR
Precio habitual
€0,00 EUR
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Pushime All Inclusive në Kalabri - Futura Club Itaca Nausicaa 4*

Ofertat më poshtë - Akomodim në dhomë standarte me ballkon!

Akomodim (7 netë), midis datave 26 Maj - 09 Qershor

 •   €910 - Total Çift 
 •  €910 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç 
 •  €1140 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç 

Akomodim (7 netë), midis datave 09 - 23 Qershor

 •   €999 - Total Çift
 •   €999 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1249 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 23 Qershor – 07 Korrik

 •   €1175 - Total Çift
 •   €1175 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1465 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 07 Korrik - 04 Gusht

 •   €1260 - Total Çift
 •   €1260 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1575 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 04 - 11 Gusht

 •   €1489 - Total Çift
 •   €1489 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1859 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 11 - 25 Gusht

 •   €1925 - Total Çift
 •   €1925 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €2406 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 25 Gusht - 1 Shtator

 •   €1489 - Total Çift
 •   €1489 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1859 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 1 - 8 Shtator

 •   €1175 - Total Çift
 •   €1175 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1465 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 8-15 Shtator

 •   €999 - Total Çift
 •   €999 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1249 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç

Akomodim (7 netë), midis datave 15 - 22 Shtator

 •   €910 - Total Çift
 •   €910 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç
 •   €1140 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç

Përfshihen në çmim:

 1. Shërbim ushqimi + pije All Inclusive (pijet birrë + verë + pije freskuese të hapura)
 2. Tessera Club Card (Karta Shërbimit të hotelit)
  Nuk përfshihen në çmim:
  • Taksa lokale akomodimit.
  • Pije shtesë – jashtë programit All Inclusive të hotelve.
  • Masazhe dhe aktivitete me pagesë në hotel.
  • Transporti

  Informacion i rendesishem:

  1. Hyrja në dhomë në orën 17:00
  2. Dalja nga dhoma në orën 10:00
  3. Nga data 28 Korrik - 25 Gusht hyrja dhe dalja nga hotelin bëhen ditën e Djelë
  4. Shërbimet e plazhit: 1 çader me shezllon/karrige për dhomë falas duke filluar nga rradha e tretë, rradha 1 dhe 2 janë me kosto shtesë
  5. Bebe 0 - 2.99 vjeç kushton 20 euro dita (paguhet në hotel), akses në kuzhinën e bebeve, krevat bebe, (krevat bebe personal nuk lejohet. 
  6. "Club Card" - e përfshirë në çmim
  7. Kafshë shtëpiake të vogla lejohen me kërkesë paraprake, dhe me kosto 10 euro dita + 50 euro pastrimi pasi dilet nga dhoma, - pagesa bëhet direkt në hotel.

  Mundësite e transportit:

  1. Avion Tirana - Kalabri fluturim direkt + transfertë në hotel
  2. Traget Durres - Bari me makinë personale (shkoni vetë në hotel)

  *Për çmimet e transportit na dërgoni datat që doni të udhëtoni dhe sa persona jeni.

  *Kushtet e pagesave: 

  • 50% në momentin e rezervimit (e anullueshme deri 35ditë para nisjes)
  • 100% 35 ditë para nisjes.