Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë

Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë

Precio habitual
€0,00 EUR
Precio de venta
€0,00 EUR
Precio habitual
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Tur në Dubrovnik dhe Tivat 3 Ditë me Autobus

PROGRAMI:

Dita e Parë:

► Nisja nga Tirana në orën 06:00.
► Nisja nga Durresi ne oren 5:20. (Pagesë extra 5 euro/personi)
(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht 9 persona pjesemarres)

Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese per te konsumuar mengjesin.
I drejtohemi më pas Ishullit të Shën Stefanit ku do të kryejmë një ndalesë të shkurtër panoramike. Vizita e rradhës do të jetë qyteti i Kotorrit i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne Gjirin e Kotorit 6 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotor (individuale). Nisemi drejt Dubrovnikut ku do te kryejme dhe akomodimin ne hotel. Pasdite e lire prane ambienteve te hotelit ku mund te shfrytezojme facilitetet e hotelit. Darka ne hotel.

Dita e Dytë:

Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt qytetit te vjeter te DUBROVNIKUT.Ai cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut. Raguza ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s. Vizita perfshin: Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio, Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit.  Pas vizites se qytetit te Dubrovnikut kthehemi ne hotel. Darka dhe Akomodimi ne hotel.

Dita e Tretë:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt Tivat i cili eshte nje nder qytetet bregdetare me terheqes, vazhdojme drejt Porto Montenegro, një nga vendet më luksoze të Malit të Zi.  Me pas i drejtohemi qytetit te Budves, vizitojme qytetin e vjeter te Budvas dhe kohe e lire. Me pas nisemi per ne Muriqan per te vazhduar me procedurat e kalimit te kufirit Shqiptar. Mberritja ne Tirane ne mbremje rreth ores 20:00.

Fundi i shërbimit tonë!

Në pagesë përfshihen:

 • Akomodim në hotel
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mëngjesi dhe darka
 • Perdorim i pishines se jashtme
 • Transporti me automjet komod

Në pagesë nuk janë përfshirë:

 • Biletat e hyrjes nëpër muze
 • Shëtitja me anije në Kotor 6 Euro/person
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person
 • Taksa Lokale ( 2 Euro / Personi ne nate )

POLITIKAT E FEMIJEVE

Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-11.99 VJEC 50% ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR