Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

Precio habitual
€0,00 EUR
Precio de venta
€0,00 EUR
Precio habitual
€0,00 EUR
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

  PROGRAMI:

   -Nisja nga Tirana në oren 05.00.

  Nisja nga Durresi ne oren 05:30. ( Kthimi ne Durres 5 euro extra )

  Vazhdojme udhëtimin me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra dhe ishulli i Janines ku ndodhet dhe shtepia muzeale e Ali Pashe Tepelenes . Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.

  Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Paradite, vizitë panoramike e disa prej manastireve më të famshëm të Meteorës. Zonës më të bukur në Greqi që shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botërore të UNESCO. Konsumimi i ushqimit në Meteora. Vizitë në Kostur. Kthimi ne Shqipëri nga dogana e Kapshticës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për kafe.
  Mberritja në Elbasan dhe Tiranë në mbremje.

  Fundi i shërbimit tonë .

  Duhet te keni me vete :

  -Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

  POLITIKAT E FEMIJEVE:
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
  • 0-3.99 VJEC FALAS
  • 4-8.99 VJEC 50 % ZBRITJE
  • MBI 9 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  Customer Reviews

  Based on 1 review Write a review