Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë

Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë

Precio habitual
€0,00 EUR
Precio de venta
€0,00 EUR
Precio habitual
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë

Programi tipik për këtë tur.

  Dita e Parë: 

  Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 12:30. Mbrritja në Paris në 15:30. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

  Dita e Dytë: 

  Mëngjesi në hotel. Nisja ne drejtim te Kulles Eiffel, Vizitë ne Kullën Eiffel  ne katin e dyte, Shetitja me anije ne Lumin Seine. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Concorde, Assemblee Nationale, Pallati i Invalideve, Varri i  Napoleonit. Vizitë në Muzeun e Luvrit.  Kthimi dhe akomodimi në hotel.

  Dita e Tretë: 

  Mëngjesi në Hotel.  Nisja ne Drejtim te Parkut te madh te Disneyland Paris ,k u vizitohen te dy  parqet e parkut . E gjithe dita i perkushtohet Parkut te madh te Disneyland Paris. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 

  Dita e Katërt: 

  Mëngjesi në Hotel. Vizit Panoramike e Qytetit, Galerite Lafajet ,Kopshti i Luksemburgut, Opera Garnier , Champs - Elysees, Kopshti  I Panteonit. Pasdreke Vizit ne lagjen Moderne te Parisit, La Defense. Nisja për në Aeroport . Fluturimi direkt Paris - Tiranë. Nisja  në orën 16:05 . Mbrritja në Tiranë në orën 18.40.


  Në pagesë përfshihen:

  1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
  2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
  3. Akomodim në hotel për 3 netë.
  4. Hyrja në Parkun Disneyland. (ku perfshihet hyrja ne te dyja parqet 1-Disney Land Paris dhe 2- Walt Disney dhe lojrat)
  5. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  6. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  7. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm.

  (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

  Në pagesë nuk janë përfshirë:
  1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
  2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
  3. Lundrimi me Anije.

  OPSIONALE
  Bileta për Hyrjen në Muzeun Louvre kushton €20. Rezervimi për Biletat bëhen paraprakisht në momentin e rezervimit të turit. Çmimet e Biletave mund të ndryshojnë. 
  Lundrimi në Lumin Seine eshte opsional dhe pagesa dhe rezervimi bëhet tek guida.