Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë

Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim në Amsterdam 4 Ditë

Données et programme : 26 - 29 Nëntor duc filluar nga €495 personi

PROGRAMME!

Dita e Parë : Fluturimi direkt Tiranë - Eindhoven. Nisja në orën 06:55. Mbrritja à Eindhoven à orën 09.55. Transférez-moi en autobus vers Utrecht. Vizitë et Monumenteve Kryesore të Qytetit. Vazhdimi et udhëtimit për në Amsterdam. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita e Dytë : Mëngjesi në Hôtel. Visualisez le panorama et le contenu. Duke m'a pris l'autobus du monde entier pour vous rendre visite et vous rendre à Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme et Pallatit hébergent eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Visitez le musée Rijks d'Amsterdam, allez vous voir du 17 au 17-17-2017 et tirez-le du 16 au 17. Passez et lisez pour la visite commerciale d'Amsterdam.

Dita e Tretë : Mëngjesi në Hôtel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi à Amsterdam.

Dita e Katërt : Mëngjesi në Hôtel. Nisja pour l'aéroport de Në. Fluturimi mon avion direkt në orën 10h40. Mbrritja à Tiranë à orën 13:10.


Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje mon avion
2. Transfert vers le bus.
3. Akomodim në hotel për 3 net qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
.
Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.

Kujdes :
1. Oraret e nisjes dhe mbrritjes mund të ndryshojnë nga Kompania Ajrore, por në çdo rast programi do zbatohet i plotë me korigjime dhe spostimet e nevojshme.

2. Un programme qui ne démarre pas le programme Udhëtimet du Ndalesat. Por nëse do ketë vonesa në trafik apo vonesa të shkaktuara nga qëndrimi and gjatë në një ndalesë, mund të mos behen të gjithë ndalesat. Shoferi Autobusit ka ndalesë ligjore në orarin e punës.

3. Programme Ky është Ekonomik. L'hôtel est le plus près de chez vous. Informohuni paraprakisht për emrat e Hoteleve gjatë turit. Ne si Operator perpiqemi që Hotelet të zgjidhen sa më të përshtatshëm.