Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez
 • Charger l'image dans la galerie, Hotele All Inclusive Në Peloponez

Hotele All Inclusive Në Peloponez

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim në Athinë 4 Ditë

Données et programme :

 • Nisja 28 Tetor, duc filluar nga 339 € personne
 • Nisja 28 Nentor, duc filluar nga 329 € par personne

PROGRAMME :

Dita e Parë : Fluturimi direkt Tiranë - Athinë. Nisja në orën 07.05. Mbrritja à Athinë à orën 09.35. Transferimi me Autobus për në Korinth. Ndalesa et parë në Kanalin et Korinthit, që lidh Gjirin et Korinthit de Detin Jon me Egjeun. Vazhdon vizita në qytetin e Korinthit Antik, nje zonë e jashtëzakonshme arkeologjike e antikitetit Helen. Gjatë a mentionné voir et qytetit të ri të Korinthit dhe zona bregdetare et qytetit të Loutrakit, që njihet për burimet termale dhe kazinotë. Pasdite vonë ngjitja Kodrën Likavitos, nga ku shihet qytetii Athinës, Më pas transferimi në Hotel. Système de l'hôtel Fjetja.

Dita et Dytë : Je suis à l'hôtel. Visualisez le panorama et les détails : les stades panathinaïkos de Kalimarmaro, qui ont vendu le terrain de jeu et le stade olympique moderne de 1896 ; Kopshti Kombëtar ku gjenden shtatorja et Heroit Kombëtar Karaiskakis de Pallati Zappion me kopshtet e tij; Kollonat e tempullit Helen të Zeus-it; Muzeu Akropolis per te vizituar dhe per t'u njohur me teper me kolturen dhe qyteterimin grec ne teresi; Panthéoni ose sic njihet ndryshe Akropolis. Kthimi në Lagjen tradicionale dhe më të vjeter të qytetit, Plaka. Pas dit vazhdon Vizita e Monumenteve të tjera të qytetit: Sheshi Monastiraki, Rruga Tregtare, Ermu, Sheshi Syntagma ose Sheshi i Kushtetutës i njohur për Pallatin e dikurshëm të Mbretit të Greqisë, sot Parlementi. Mbyllet Vizita me shëtitje panoramike: Bulevardi Panepistimiou, Bulevardi El. Venizelou, Stadiou, Muzeu Arkeologjik, Biblioteka kombëtare, Sheshi Omonia, etj. Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë : Mëngjesi në Hôtel. Vous lirez Me Pagesë shtesë :
OPSIONALE: Kroçiere për të vizituar Ishujt grecë, si Hydra, Egjina dhe Poros, à 08h00 à 19h30.
- Qëndrimi në ishullin e Hydras - 2 orë;
- Qendrimi në ishullin e Poros - 1 orë ;
- Qëndrimi në ishullin e Egjina - 2 orë;
Dreka Bufe në Kroçiere - Programme Argëtues Muzikor

Dita et Katërt : Mëngjesi në Hôtel. Paradis de lire pour faire du shopping. Pasdite, Nisja për në Aeroportin e Athinës. Fluturimi direkt Athinë - Tiranë . Nisja në orën 16.05. Mbrritja à Tiranë à orën 16h35.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje mon avion
2. Transfert vers le bus.
3. Akomodim në hotel për 3 net qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.