Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
 • Charger l'image dans la galerie, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
 • Charger l'image dans la galerie, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Charger l'image dans la galerie, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59

Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personnes

Prix normal
€119,00 EUR
Prix réduit
€119,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Riviera Shqiptare 6 Ditë

Vizitohen : Dhërmi , Sarandë , Ksamil, Krorez, Kakome, Lukovë , Syri i Kaltër See More

Données et détails :

 • QERSHOR : 25-30 : 235 € Hôtel Nertili 4*
 • KORRIK : 02-07, 09-14 : 255 € Hôtel Nertili 4*
 • KORRIK : 16-21, 23-28 : 280 € Hôtel Nertili 4*
 • GUSHT : 30-04, 06-11, 13-18, 20-25 : 360 € Hôtel Nertili 4*
 • GUSHT : 27-01 SHTATOR : 330 € Hôtel Nertili 4*
 • SHTATOR : 03-08 : 300 € Hôtel Nertili 4*

Nëçmim përfshihen :

 • Akomodimi 5 net ë në hotelet rkates.
 • Mëngjesi + Darka
 • Shezllonat plazh për Hôtel Nertilin.
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transportez-moi automatiquement Komod

Nëçmim nuk përfshihen :

 • Hyrjet n'est pas un monument du musée.
 • massage gjate vakteve
 • Drekka
 • Kalaja e lekuresit (supplément de 5 euros)
 • Lundrimi m'offre 25 euros
 • Plazh ne Lukove (supplément de 10 euros / personne)

Programmes :

►Dite 1 :

Tirane – Dhermi – Saranda.

► Nisja nga Tirana oren 06h00.

► Nisja nga Durresi ne oren 06h30.

Vazhdimi et udhetimit drejt Dhermiut, ndalese ne Vlore per kafe. Je ne te fais pas aller à Dhermiut par place. Pas besoin de voir les trois quarts de Sarandes. Akomodimi ne hôtel ne mbremje. Hôtel Darka ne. Pas darkes shetitje ne bulevardin buze detit te qytetit te Sarandes.

Mbremje festif.

►Dite 2 :

Lundrim-moi Skaf, Krorez – Kakome - Gremina - Plazhi Ushtarit - Gjiri Rrojdhes.

Hôtel Mengjesi. Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf. Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes, Kakomes, Plazhin e Ushtarit de Gjirin e Rrojdhes. Kthimi perseri ne port rreth minerais 16h00 (lundrim me anije e cila ka nje kosto prej 25 Euro. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ). Konsumimi je sombre dans l'hôtel.

►Dite 3 :

Pas mengjesit ne hotel i drejtohemi plazheve te Ksamilit,

Qendrimi ne plazh deri pasdreke.

Pas plazhi kthehemi ne hôtel. Konsumimi je sombre dans l'hôtel.

►Dite 4 :

Pas mengjesit ne hotel se bashku me shoqeruesin ton do te nisemi per ne plazh ne Lukove (supplément de 10 euros/personne).
Au minimum, les pjesemarrjes sont de 10 personnes.

Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Me pas do te kemi mundesi konsumimin e darkes dhe do te kemi qendrim te lire per te shijuar jeten e nates te qytetit te Sarandes.

►Dite 5 :

Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Pasdite vizite ne Kalane e Lekuresit per nje panorame fantastike plot drita te qytetit te Sarandes. (Extra : 5 euros/personne). Nombre minimal de personnes qui veulent avoir 10 personnes.

►Dite 6 :

Hôtel Mengjesi. Qendrim per plazh ne Sarande deri ne mesdite. Je ne suis pas nisemi per vizite ne Syrin e Kalter. Pas vizites ne syrin e kalter vazhdojme udhetimin per ne kthim me ndalesa gjate rruges.

Mberritje ne Durres & Tirane ne darke.

Fundi je sherbimit ton!

►Sugjerohet te keni me vete : Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, fruit te thata, aparat fotografike, cokollata, veshje sportif per ecje dhe shume energji.

POLITIKAT ET FEMIJÈVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR
 • ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SIMPLE) KA PAGESE SHTESE 75%