Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
Espagne et Portugal 5 jours
Espagne et Portugal 5 jours
Espagne et Portugal 5 jours
Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
Espagne et Portugal 5 jours
  • Charger l'image dans la galerie, Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Espagne et Portugal 5 jours
  • Charger l'image dans la galerie, Espagne et Portugal 5 jours
  • Charger l'image dans la galerie, Espagne et Portugal 5 jours
  • Charger l'image dans la galerie, Spanjë dhe Portugali 5 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Espagne et Portugal 5 jours

Espagne et Portugal 5 jours

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tour në Espagne du Portugal 5 Ditë

Çmimi ndryshon sipas datave

PROGRAMME!

Dita et paré :

Fluturimi direkt Tiranë - Madrid. Nisja à Tirana në orën 15h30. Je suis arrivé à Madrid à 18h55. Nisja për në Porto. Udhëtimi zgjat rreth 6 orë pa ndalesa. Ndalesa të shkurta gjatë rrugës. Mërritja në Porto. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Dytë :

Mëngjesi në Hôtel. Vizitë e Monumenteve Kryesore të qytetit: Lagjet Ribeira dhe Bolhao, Sample Porto, Ura Dom Luis I, Katedralja e Portos, Pallati Bolsa, Livraria Lello, Kisha e Shën Francis, etj. Hôtel à Fjetje në

Dita et Tretë :

Mëngjesi në Hôtel. Nisja për në Lisbonneë. Udhëtimi zgjat rreth 3.5 orë. Vizitë e Monumenteve Kryesore të Lisbonës, si: Torre de Bolem, Padrao dos Desombrimentos Mosteiro dos Jeronimos. Visitez le Bairro Alto, le lac Qëndrore, les monuments Santa Justa, la cathédrale et Lisbonne, les stades Estadio da Luz, Kështjella Sao Jorge, Ura 25 Abril, Ura Vasco de Gama, Akuariumi i Lisbonës etj. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt :

Mëngjesi në Hôtel. Nisja heret për në Madrid. Udhëtimi zgjat rreth 7 orë pa ndalesa. Ndalesa të shkurta gjatë rrugës. Mrritja à Madrid. Visitez et Monumenteve Kryesore à Madrid, comme : Plaza de Toros, à proximité de l'arène et Torreadorëve, Parkun El Retiro, Rrugët et famshme sur Gran Via de Kastejana, Sheshet Platha de Espanja, Puerta Del Sol et Puerta de Alkala, Platha de Oriente, maire, Puerta de la Operal, Ramales, Sakramaneto, dhe Sheshin Kolon. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Pestë :

Mëngjesi në Hôtel. Vazhdohet vizita në Pallatin Mbretëror, indërtuar në një kështjelle të vjetër arabe dhe e ndjekur nga stili classique, italien. Pallati Mbretëror është një nga Pallatet më të ruajtur në Europë dhe i pasur në tapete, ouë dhe objekte të çmueshme. Vizita mbaron me një kalim pranë stadeit Santiago Bernabeu. Nisja për në Aeroportin e Madridit. Fluturimi direkt Madrid - Tiranë. Nisja à Madrid në orën 21:55. Mbërritja në Tiranë në orën 01.10.

Fundi shërbimit tonë

Në Programme perfshihen:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë - Madrid - Tiranë.
2. Transfert au Shëtitjet vers l'autobus.
3. Akomodim në hôtel pour 4 net, Fjetje 2 netë à Porto, 1 pays à Lisbonne ë , 1 pays à Madrid.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në (40x30x20cm). (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.