Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Dubai dhe Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë

Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Plazh në Bali 9 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
€0,00 EUR
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tour à Dubaï et Abu Dhabi - Place de Zanzibar 8 jours.

Données et programme : 01 - 08 Nëntor 1595 € par personne.

PROGRAMME :

Dita et Parë : Paraqitja ne Check in 2 ore para nisjes dhe njohja me Guiden. Fluturimi Direkt Tiranë - Dubaï. Nisja à Tirana à 13h50 - Mbrritja à Dubaï à 21h05 . Transfert en bus vers l'aéroport vers l'hôtel. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Dytë : Mëngjesi në Hôtel. Découvrez le panorama de Dubaï avec les vues : Pallati et Sheikut à Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me et vjeter à Dubai Al Bastakiya, l'hôtel 7 ans Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma et Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, vous avez le droit de skier artificiellement. Je n'ai pas eu le temps de profiter de votre séjour à la marina de Dubaï pour rejoindre le club et le yacht de Dubaï. Ne financez pas votre projet Kompleksi Downtown Dubai et ce que vous recherchez : vous pouvez vous rendre à la boutique Burj Khalifa, Qendra vous emmènera dans la boutique Dubai Mall et vous n'aurez pas à vous soucier du Shatervani Kërcimtar.

(En option), Xhiro në perëndim tek rreth 2 ouë me pije jo alkolike me Anije Catamaran në lagjen më luksoze të Dubait - në Dubai Marina. Zone me përqëndrimin më të madh te qiellgervishtësave à Dubaï. Les clubs de golf et les yachts ont super envie de découvrir le monde du monde japonais et de me plonger dans les marinas de Dubaï et de découvrir le palmier artificiel de Jumeirah.

(En option), Darke magjepsese me pamje nga shfaqja me e bukur ne qytet - Shatervani Kercimtar ne Downtown Dubai. 4 menu + 1 pije te perfshire (uje ose pije freskuese) bashke me transferten nga Hoteli.

Kthimi dhe Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë : Mëngjesi në Hôtel.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
(Facultatif) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi and specializuar i shkretetirave do ju bejë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një photo me gamile dhe me costumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet carakteristike of the tradicionale arabe në shoqërinë et kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
Kthimi dhe Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt : Mëngjesi në Hôtel. Visitez Abu Dhabi en bus. Découvrez les panoramas et les événements intéressants du qytetit, avec Xhamia et Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me piste et Garave Formula 1, Parku Ferrari, etc.). Kthimi à Dubaï.

(En option), Bilete hyrje për tek Dubai Frame. L'expérience n'a pas d'ensembles qui me remplissent d'informations sur l'histoire et le qytetit, les tashmes sont le duc pasur nje panoramike të pjesës së re dhe të vjeter të Dubait dhe mbaron me të ardhmen e qytetit-mrekulli.
Transfert à l'aéroport de Dubaï.

Dita e Pestë : Fluturimi direkt Dubaï - Zanzibar . Nisja à Dubaï à 02h35 - Mbrritja à Zanzibar à 07.10. Transfert vers le Resort. Tout compris au Fjetje në Resort.

Dita et Gjashtë : Tout compris du Fjetje në Resort.

Dita e Shtatë : Tout compris dans un complexe hôtelier. Transfert vers l'aéroport. Fluturimi Zanzibar - Dubaï - Tirana. Nisja à Zanzibar est arrivé à 21h00.

Dita et Tetë : - Mbrritja në Tiranë në orën 13h00.

Me Shume Detaje : Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin :

• Bileta et Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfert à l'aéroport de l'hôtel à Dubaï, à Zanzibar et à Anasjelltas
• Akomodimi në Hôtel à Dubaï à Mëngjeset në Hôtel.
• Akomodimi à l'hôtel à Zanzibar (Royal Zanzibar 5* ose nje i ngjashem me te) avec tout compris à l'hôtel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip à Dubaï.
• Guide de vente në disa Shëtitje.

Shtesat du Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - 89 €
2. Xhiro me Anije Catamaran vers la marina de Dubaï avec transfert - 42 €
3. Menu Darkë 4 + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervan - 59 €
4. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa me transfertë- 64 €
5. Biletë hyrje tek Dubai Frame me transfertë - 47 €
6. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë me transfertë- 47 €
*Shënim : Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë :
1. Krahët du Këmbët et me mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.
Información: Duke filluar nga data 20 Prill dhe ne vazhdim per shtetasit me pasaporte Shqiptare nuk nevojitet vize hyrje ne Emiratet e Bashkuara Arabe.