Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Plazh në Phuket dhe Tur në Dubai 8 Ditë

Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
€0,00 EUR
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Plazh à Phuket et Tur à Dubaï 8 jours

Données et durée : 27 Tetor - 03 Nëntor

Dita et Parë :

Fluturimi Direkt Tiranë - Dubaï. Nisja à Tirana në orën 13:35 - Mbrritja à Dubaï në orën 21:55 .

Dita et Dytë :

Fluturimi Direkt Dubaï - Krabi. Nisja à Dubaï à 01h00 - Mbrritja à Krabi à orën 10.10. Transfert en bus vers l'aéroport vers l'hôtel. Système d'hôtel. Të lirë për plazh. Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë : 

Mëngjesi në Hôtel. Të lirë për plazh. Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt :

Mëngjesi në Hôtel. Të lirë për plazh. Fjetje në Hôtel.

Dita et Pestë :

Mëngjesi në Hôtel. Të lirë për plazh. Transfert en bus vers les hôtels de Phuket vers l'aéroport et Krabit. Fluturimi Direkt Krabi - Dubaï. Nisja nga Krabi në orër 23h35

Dita et Gjashtë :

Mbrritja à Dubaï à 03h45. Transfert à l'hôtel. Système de Fjetje në Hôtel. Mëngjesi në Hôtel. Découvrez le panorama de Dubaï avec les vues : Pallati et Sheikut à Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me et vjeter à Dubai Al Bastakiya, l'hôtel 7 ans Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma et Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, vous avez le droit de skier artificiellement. Je n'ai pas eu le temps de profiter de votre séjour à la marina de Dubaï pour rejoindre le club et le yacht de Dubaï. Ne financez pas votre projet Kompleksi Downtown Dubai et ce que vous recherchez : vous pouvez vous rendre à la boutique Burj Khalifa, Qendra vous emmènera dans la boutique Dubai Mall et vous n'aurez pas à vous soucier du Shatervani Kërcimtar.
(En option), Xhiro në perëndim tek rreth 2 ouë me pije jo alkolike me Anije Catamaran në lagjen më luksoze të Dubait - në Dubai Marina. Zone me përqëndrimin më të madh te qiellgervishtësave à Dubaï. Les clubs de golf et les yachts ont super envie de découvrir le monde du monde japonais et de me plonger dans les marinas de Dubaï et de découvrir le palmier artificiel de Jumeirah.
(En option), Darke magjepsese me pamje nga shfaqja me e bukur ne qytet - Shatervani Kercimtar ne Downtown Dubai. 4 menu + 1 pije te perfshire (uje ose pije freskuese) bashke me transferten nga Hoteli.
Kthimi dhe Fjetje në Hôtel.

Dita et Shtate :

Mëngjesi në Hôtel.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
(Facultatif) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi and specializuar i shkretetirave do ju bejë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një photo me gamile dhe me costumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet carakteristike of the tradicionale arabe në shoqërinë et kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
Kthimi dhe Fjetje në Hôtel.

Dita et Tetë :

Mëngjesi në Hôtel. Transfert à l'aéroport de Dubaï. Fluturimi direkt Dubaï - Tiranë. Nisja à Dubaï à 09h00 - Mbrritja à Tiran à 12h35.

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin :

• Bileta et Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfert à l'aéroport et à l'hôtel à Dubaï, à Phuket et à l'aéroport.
• Akomodimi à l'hôtel à Dubaï et à Phuket à Mëngjeset à l'hôtel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip à Dubaï.
• Guide de vente në disa Shëtitje.
Voici: Vous n'avez aucun tarif et prix au Tajland à Dubaï (89 euros) et à l'option optionnelle.

Shtesat du Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - 89 €
2. Xhiro me Anije Catamaran vers la marina de Dubaï avec transfert - 42 €
3. Menu Darkë 4 + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervan - 59 €
4. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa me transfertë- 64 €
5. Biletë hyrje tek Dubai Frame me transfertë - 47 €
6. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë me transfertë- 47 €
*Shënim : Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë :
1. Krahët du Këmbët et me mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.
Información: Duke filluar nga data 20 Prill 2023 dhe ne vazhdim per shtetasit me pasaporte Shqiptare nuk nevojitet vize hyrje ne Emiratet e Bashkuara Arabe.