Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tournez à Selanik des Météores dans le bus 3 dit
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tournez à Selanik des Météores dans le bus 3 dit
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tournez à Selanik des Météores dans le bus 3 dit
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tournez à Selanik des Météores dans le bus 3 dit
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Selanik dhe Meteora me autobus 3 Ditë

Tournez à Selanik des Météores dans le bus 3 dit

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tournez à Selanik des Météores dans le bus 3 dit

Programmes normaux pour votre cuisine :

►Dita e Pare :

– Nisja à Tirana à 04h00
– Nisja nga Elbasani à orën 04:30

Ndalese te shkurter per konsumimin e mengjesit. Nisja per ne doganen e Kapshtices, kryejme procedurat doganore dhe vazhdojme drejt qytezes Edesa, ku do te vizitojme Ujevaren Edesa e cila shtrihet ne nje siperfaqe prej 1.1 kilometrash dhe ka nje lartesi renie prej 70 metrash e cila formon nje park natyror te gje lbert et cili ofron ambjente clodhese edhe mundesi ku mund te konsumojme dreken.
Qendrimi ne Edessa 2 ore 30 minuta pas vizites ne ujevare nisemi drejt Selanikut ku do te kryejme akomodimin ne hotel. Pergjate mbremjes do te jemi ne qender te qyteteit te Selanikut ku nen sygjerimin e guides mund te merrni pjese ne nje darke nga tavernat qe ndodhen ne zonen Ladadika.

►Dita et Dyte :
Pas konsumimit te mengjesit, vazhdojme me shetitje ne qender te qytetit per te vizituar atraksionet kryesore te Selanikut si: Sheshi Aristotelus, Kisha e Sh. Dhimitrit du Forumi Romak qe ne shekullin e dyte pas Krishtit, Harku i Galerios i cili ka qene Perandor deri ne 311 si dhe Mausolumi i tij, zona Tsimiski dhe Kulla et Bardhë. Je peux lire pour le café pas turit te qytetit 45 minuta dhe me pas vazhdojme per ne qendren tregtare Cosmos ku do te qendrojme for 2 ore e 30 minuta ku do keni mundesi per ne qendren tregtare Cosmos ku do te qendrojme for 2 ore e 30 minuta ku do keni mundesi per shopping por edhe te konsumoni dreken. Pergjate pa décrit do te vazhdojme udhetimin drejt Kallabakes ku do te akomodohemi per naten e dyte te qendrimit ne Greqi. Mbremje e lire si edhe mund te kerkoni edhe sygjerimin e guides per konsumin e darkes.

►Dita et Trete :

Mengjesi n'hôtel. Vizitë panoramike et da prej manastireve më të famshëmë të Meteorës, zones më të bukur në Greqi e cila shquhet për bukurinë et saj natyrore dhe eshte pjesë e trashëgimisë botërore à l'UNESCO. Konsumimi i drekes në Meteora, me pas vazhdojme udhetimin ton drejt pikes kufitare ne Kakavije. Kemi nje ndalese te shkurter per pak pushim gjate rruges dhe me pas vazhdojme udhetimin ton drejt Durresit dhe Tiranes, mberitja ne mbremje.

Fundi je sherbimit ton!

Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-3,99 VJEC FALAS
• 4-9,99 VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 9 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

• MBI 6 VJEC PAGES ET PLOTE