Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Sofje & Selanik me autobus 4 Ditë

Tournez në Selanik dans mon autobus 3 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tournez në Selanik dans mon autobus 3 Ditë

Programmes normaux pour votre cuisine :

►Dita e Pare :

- Nisja nga Tirana në orën 17h00
- Nisja nga Elbasani në orën 05h30
- Nisja nga Durrësi në orën 04:20 (Pagesë supplémentaires 5 euros /personne)

Pushime gjate rruges. Hôtel Akomodimi ne.
Pasdite shetitje ne qender te qytetit per te vizituar Kullen e Bardhe, Sheshin Aristotel, Rotonda dhe atraksione te tjera te Selanikut. Fjetja ne Hôtel.

►Dita et Dyte :
Hôtel Mengjesi. Fillojne vizitat et atraksioneve Kryesore te Selanikut, nje qytet qe daton qe ne vitin 315 para Krishtit dhe qe ka marre emrin nga motra et Aleksandrit te Madh. Vizitohen Sheshi Aristotelus, Kisha e Sh. Dhimitrit du Forumi Romak qe ne shekulline dyte pas Krishtit, Harku i Galerios i cili ka qene Perandor deri ne 311 si dhe Mausoleumi i tij, zona Tsimiski dhe Kulla e Bardhë ku keni mundesine te shijoni kafen tuaj buze detit ose ne nje prej anijeve qe vozisin pergjate bregdetit me pamje nga gjithe qyteti. Pasditja per Shopping ne nje nga qendrat tregetare me te medha, Cosmos. Darka opsionale ne nje nga tavernat ne zonat me te frekuentuara ne Selanik.

►Dita et Trete :

Mengjesi à l’hôtel. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesë ne qytetin Kastoria i cili shtrihet ne brigjet e liqenit Orestiadha dhe qe dallohet per kishat Bizantine si edhe per prodhimet e lekures te cilat mund ti gjeni ne dyqanet et ndryshme brenda ne qytet. Ndalese per rreth 2 ore ne qytet per te shijuar kafe buze liqenit. Vazhdon udhetimi drejt kufirit te Kapshtices dhe drejt Pogradecit ku mund te qendroni per te shijuar dreken. Nisja dhe mbrritja në Tirane ne mbremje.

Fundi je sherbimit ton!

POLITIKAT ET FEMIJÈVE

• 0-2,99 VJEC JANË FALAS

• 3-6.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE ( NE CMIMIN E PAKETES 109 EURO )

• MBI 6 VJEC PAGES ET PLOTE