Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tournez à Stamboll de Selanik dans le bus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tournez à Stamboll de Selanik dans le bus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tournez à Stamboll de Selanik dans le bus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tournez à Stamboll de Selanik dans le bus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Stamboll dhe Selanik me autobus 4 Ditë

Tournez à Stamboll de Selanik dans le bus 4 Ditë

Prix normal
$0.00 USD
Prix réduit
$0.00 USD
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tournez à Stamboll de Selanik dans le bus 4 Ditë

Programmes normaux pour vous :

►Dita et Parë :
►Nisja nga Tirana ne oren 19h00, (1 dite pour les dates se nisjes).

► Nisja nga Durresi ne oren 18h00 (1 dite pour les dates se nisjes). Pagesë supplément 5 euro/personne

(Pour réaliser et transférer un Durresi duhet minimalisht 9 persona pjesemarres)

Vazhdojme udhetimin drejt Stambollit nepermjet Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Vous n'aurez pas à vous inscrire formellement à Stamboll. Akomodimi ne hôtel pasdite. Vizite Mega Outlet.

►Dita et dyte :

Hôtel Mengjesi. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu, Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit (TopKapi). Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi à l'hôtel à Stamboll. Opionale, SPECTACLE TURC.

►Dita e trete:

Hôtel Mengjesi. Nisim Turin et voyez ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore (SHESHI TAKSIM). Qendrim je lis nen suggérant des guides. Hôtel Akomodimi ne.

►Dita et Katert :

Mengjesi ne hôtel, nisja drejt Tiranes.Vizite rreth 1 ore ne Selanik. Mberritja ne Tirane, d'Elbasan ne darke vone.

Fundi je sherbimit ton!

POLITIKAT ET FEMIJÈVE

• 0-2,99 VJEC JANË FALAS

• 3-6.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE ( NE CMIMIN E PAKETES 109 EURO )

• MBI 7 VJEC PAGES ET PLOTE