Udhetim në Pragë 5 Ditë
Udhetim në Pragë 4 Ditë
Udhetim në Pragë 4 Ditë
Udhetim në Pragë 4 Ditë
Udhetim në Pragë 5 Ditë
Udhetim në Pragë 4 Ditë
Udhetim në Pragë 5 Ditë
Udhetim në Pragë 5 Ditë
Udhetim në Pragë 5 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 5 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 5 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 5 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 5 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhetim në Pragë 5 Ditë

Udhetim në Pragë 4 Ditë

Prix normal
$0.00 USD
Prix réduit
$0.00 USD
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim në Pragë 4 Ditë

Données et programme :

 • 18 - 21 personnes 399 € par personne
 • 02 - 05 Dhjetor 399 € par personne

PROGRAMME :

Dita e Parë : Fluturimi Direkt Tiranë - Prague. Nisja à 13h30 - Mbrritje à Pragë à 15h40. Transfert à l'hôtel. Sistemim dhe fjetje në hôtel.

Dita e Dytë : Mëngjesi në hôtel. Paradite vizitë panoramike et qytetit du monumenteve kryesore të Pragës si: Haratchani, Kisha et Loretos, Kështjella et Pragës, avec Selia zyrtare et Presidentit, Bazilika brenda kështjellës de la Galeria Kombëtare, Katedralja Shën Vitus, Bazilika et Sh ën Xhorxhit, Pallati Mbretëror, Rrugica et artë.Shëtitje me guidë dhe autobus në dispozicion: Lagja Vysheherad ku vizitohet Kisha e Vysheheradit, Muzeumi Kombëtar të Pragës, kalohet nëpërmjet sheshit të Qytetit të Ri, vizitohet Qyteti i vjetër me sheshin e tij karakteristik, kalimi nëp ërmjet kullës së orës astrologjike, kalimi dhe njohja me Urën e famshme të Charlsit e cilaështë e zbukuruar nga 30 statuja të stileve të ndryshme. Hôtel à Fjetje në

Dita et Tretë : Mëngjesi në Hôtel. Nisje për në Karlovy Vary. Udhëtimi zgjat rreth 1,5 orë. Shëtitje à Karlovy Vary. Kthimi për në Pragë. Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt : Mëngjesi në Hôtel. Nisje, për në Kutna Hora. Udhëtimi zgjat rreth 1 orë. Shëtitje de la vizita à Kutna Hora. Transfert vers l'aéroport. Fluturimi Direkt Pragë - Tiranë. Nisja à 16h55 - Mbrritje à Tiranë à 18h55.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje mon avion
2. Transfert vers le bus.
3. Hôtel Akomodim në.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.

Kujdes :
1. Oraret e nisjes dhe mbrritjes mund të ndryshojnë nga Kompania Ajrore, por në çdo rast programi do zbatohet i plotë me korigjime dhe spostimet e nevojshme.
2. Un programme qui ne démarre pas le programme Udhëtimet du Ndalesat. Por nëse do ketë vonesa në trafik apo vonesa të shkaktuara nga qëndrimi and gjatë në një ndalesë, mund të mos behen të gjithë ndalesat. Shoferi Autobusit ka ndalesë ligjore në orarin e punës.
3. Programme Ky është Ekonomik. L'hôtel est le plus près de chez vous. Informohuni paraprakisht për emrat e Hoteleve gjatë turit. Ne si Operator perpiqemi që Hotelet të zgjidhen sa më të përshtatshëm.