Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Tur në Alberobello - Otranto - Taranto 4 Ditë

Tour në Alberobello - Otrante - Tarente 4 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tour në Alberobello - Otrante - Tarente 4 Ditë

Données et programme :
03-06 Nëntor Fillon nga 299 € par personne
26-29 Nëntor Fillon nga 329 € personne

Në pagesë përfshihen:
1. Fluturimi Vajtje-Ardhje Tiranë - Bari.
2. Transfert vers le bus.
3. Akomodim në Hôtel.
4. Mëngjeset në Hôtel.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.

Dita e Parë : Fluturimi Tiranë - Bari. Nisja à Tirana à 11h35. Mbrritja në Bari në orën 12h35. Nisja me Autobus për në Barleta. Visites à Barletta : Cathédrale, Santa Maria Maggiore, Basilique Santa Sepolcro, Kalaja Svevo Barletta. Vazhdon udhëtimi për në Trani. Visites à Trani : Kështjella et Tranit, Basilique et San Nicolas, Vazhdon udhëtimi për në Bari. Visites et monuments historiques du Qytetit : Cathédrale San Sabino, Basilique San Nicola, Kështjella Normanno Svevo, Piazza Mercantile. Nisja për në Polignano al Mare. Vizitë e shkurtër. Vazhdon udhëtimi për në Monopoli. Vizitë e shkurtër e Qytetit të Vjetër, Kështjellës së Kalos V de la Cathédrale et Monopolit. Systèmes de jets à Monopoli.

Dita et Dytë : Mëngjesi në Hôtel. Nisja për në Alberobello. Vizitë e Shtëpive Tradicionale Konike Trullo. Vazhdon udhëtimi për në Brindisi. Les visites et monuments historiques sont les suivants : Colonne Terminali, Kalaja Aragonese, Kisha Shën Maria et San Giovanni. Vazhdon udhëtimi për në Lecce. Visitez et Monumenteve kryesore të qytetit, comme : Basilique Santa Croce, Kisha et Shën Marisë, Piazza del Duomo de Sant'Oronzo, Porta Napoli, Kalaja dhe Amfiteatri. Vazhdon udhëtimi për në Otranto. Vizitë e shkurtër et Kështjellës aragonais. Système de Fjetje në Hôtel. 

Dita e Tretë : Mëngjes në Hôtel. Nisja me autobus për në Gallipoli. Vizitë e shkurtër à Gallipoli. Vazhdon udhëtimi për në Tarente. Visitez et Monumenteve Kryesore të qytetit, si Kështjella Aragonese, Katedralja Tarantos, Ponte Girovole, Lungomare, Rotonda, Borgo Antico. Vazhdon udhëtimi për në Matera. Vizitë në Qytetin e Gurtë të Shpellave. Visiteurs : Sassi, Cathédrale et Materas, Kishat Rupestriane. Vazhdon udhëtimi për në Altamura. Visite, shkurtër et qytetit : Piazza Duaomo, Katedralja. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita e Katërt : Mëngjes në Hôtel. Transfert vers l'aéroport et Barit. Fluturimi Bari - Tirana. Nisja nga Bari në orën 22.05. Mbrritja në Tiranë në orën 23.05

Fundi je programme

Kujdes :
1. Oraret e nisjes dhe mbrritjes mund të ndryshojnë nga Kompania Ajrore, por në çdo rast programi do zbatohet i plotë me korigjime dhe spostimet e nevojshme.
2. Un programme qui ne démarre pas le programme Udhëtimet du Ndalesat. Por nëse do ketë vonesa në trafik apo vonesa të shkaktuara nga qëndrimi and gjatë në një ndalesë, mund të mos behen të gjithë ndalesat. Shoferi Autobusit ka ndalesë ligjore në orarin e punës.
3. Programme Ky është Ekonomik. L'hôtel est le plus près de chez vous. Informohuni paraprakisht për emrat e Hoteleve gjatë turit. Ne si Operator perpiqemi që Hotelet të zgjidhen sa më të përshtatshëm.