Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 335 EUR Personnes
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 335 EUR Personnes
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Charger l'image dans la galerie, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89

Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 335 EUR Personnes

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Pushime në Lefkada 6 Ditë Fillon nga 335 EUR Personnes

Nëçmim përfshihen :
 • Akomodimi 5 netë në hôtelet rkates.
 • Mëngjesi dhe darka
 • rdorim i pishinë ssë jashtme See More
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transportez-moi automatiquement Komod
Nëçmim nuk përfshihen :
 • Hyrjet n'est pas un monument du musée.
 • Festa e darkë snë anije 20€/ Hyrja + 1 pièce falas
 • Shëtitjet me anije, 35 € par personne
 • Siguracióni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale 1,5€ për dhomë hôtel 3*
 • Taksa lokale 3€ për dhomë hôtel 4*

Vizitohen: Parga, Janina, Lefkada

HOTEL SUNRISE 3* avec 2 options BB (deux chambres) et HB (une chambre+sombre)
HOTEL TESORO 3*S HB (mëngjes+darkë)

Nisjet 27 Gusht – 01 Shtator

 • Hôtel Sunrise 3* 339 € par personne

Nisjet 03 – 08 Shtator

 • Sunrise Hôtel 3* 335 € personne

*SHENIM : Hôtel Sunrise avec Tesoro AC, WiFi et Parking Jane FALAS.

DITA ET PARE

Nisja nga Tirana ne mbremje ne oren 23h00 ( NISJA KRYHET 1 DITE PERPARA DATES SE UDHETIMIT )
Nisja nga Durresi ne oren 23h30

Nisja à Tirana. Ndalesa të shkurtra gjate rrugës për në kufirin e Qafe Botes.

Pasi te kalojme ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndërtuar në qafëmali dhe bregdet ku do te konsumojme edhe dreken. Kohegjatesia et vizites 1 minerai et 30 min. Vazhdojmë me një shëtitje të shkurtër në qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Je ne suis pas nisemi drejt ishullit te Lefkades. Hôtel Akomodimi ne. Darka ne Hôtel.

DITA ET DYTE

Mëngjesi në hôtel dhe nisja për në qëndrën më të të famshme turistike të ishullit, Nidri.Aty na pret anija për një ditë plot ngjyra deti. Fillon est arrivé à 9h45. Vizitojmë a bregdetet me famë boterore à Lefkades...Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 ouë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin et Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa par plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme eshte opionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 35 Euro par personne, mbaron rreth minerais 18h00 te pa immédiatement. Hôtel Kthiminé. Hôtel Darka ne. Qendrim je lis ne qender te ishullit.

DITA ET TRETE

Pas prévu, nisemi sur la place de Kathisma-Lefkada, à 10h00 d'ici à 17h00. Pas plazhit ne Kathisma kthehemi ne hôtel. Passer et lire. Hôtel Darka ne.

DITA ET KATERT

Qendrim je lis sur la place ose opsionale turi « 3 Plazhe » qui me réalise anije ne 3 plazhet me kryesore te Lefkada , « Egremni , Porto Katsiki , Red Rocks » dhe ndalohet pothuajse 2 ore ne cdo plazh. Kjo shetitje kushton 35 Euro dhe nuk eshte e detyrueshme por e keshillueshme. (Duhen minimalisht 10 persona per kryerjen e shetitjes)
Pasdite rreth ores 18h00 hôtel kthehemi ne. Konsumimi je sombre dans l'hôtel. Pas d'organisation sombre et je suggère une fête dans l'année.

DITA ET PESTE

Qendrim je lis.

DITA E GJASHTE

Mëngjesi në hôtel. Nisja për kthim nga kufiri Kakavisë. Kthimi ne Tirane ne darke rreth minerais 21h00 te darkes. Fundi je sherbimit ton.

*POLITIKAT ET FEMIJEVE :

• 1 femme nga 0-2.99 vjec e perfiton falas.

• Femijet nga 3-10.99 vjec perfitojne 50 % zbritje ( kur shoqerohet me 2 te rritur )
MBI 11 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.