Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Indi dhe Dubai 8 Ditë

Tour në Indi de Dubaï 8 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
€0,00 EUR
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tournez en Inde à Dubaï 8 jours.

Données du programme : 06 - 13 mars

Çmimi Fillon nga 1399 € par personne.

PROGRAMME :

Dita et Parë : Paraqitja në Check in 2 orë para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranë - Abu Dhabi (WIZZ-AIR). Nisja à Tirana në orën 18h30.

Dita et Dytë : - Mbrritja à Abu Dhabi à orën 01:40. Transfert en bus vers l'aéroport vers l'hôtel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.Mëngjesi në Hotel. Visitez Abu Dhabi en bus. Découvrez les panoramas et les gjitha pikave intéressants pour le qytetit, si Xhamia et Sheikut Zayed, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me piste et Garave Formula 1, Parku Ferrari, etc.). Transfert à Dubaï.

(En option), Bilete hyrje për tek Dubai Frame. L'expérience n'a pas d'ensembles qui me remplissent d'informations sur l'histoire et le qytetit, les tashmes sont le duc pasur nje panoramike të pjesës së re dhe të vjeter të Dubait dhe mbaron me të ardhmen e qytetit-mrekulli.
Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë : Mëngjesi në Hôtel. Découvrez le panorama de Dubaï avec les vues : Pallati et Sheikut à Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me et vjeter à Dubai Al Bastakiya, l'hôtel 7 ans Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma et Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, vous avez le droit de skier artificiellement. Je n'ai pas eu le temps de profiter de votre séjour à la marina de Dubaï pour rejoindre le club et le yacht de Dubaï. Un fonds, comme Kompleksi Downtown Dubai et ce qu'il vous faut : Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Qendra vous emmènera dans le botë Dubai Mall et vous n'aurez pas à vous soucier de Shatërvani Kërcimtar.
(En option) , Xhiro në perëndim, rreth 2 orë me pije jo alkolike me Anije Catamaran në lagjen më luksoze të Dubait - në Dubai Marina. Zone me përqëndrimin më të madh te qiellgërvishtësave à Dubaï. Les piscines du Club et des yachts sont superbes pour ceux qui aiment le monde entier et qui me font profiter des marinas de Dubaï et de leur palmier artificiel Jumeirah.

(En option), Darkë me pamje nga shfaqja më e bukur në qytet - Shatërvani Kërcimtar dans le centre-ville de Dubaï. 4 menu + 1 pièce à offrir (ou une pièce fraîche) bashkë me transfertënga Hoteli.

Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt : Mëngjesi në Hôtel.

(Optionnel), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
(Optionnel), Mbasdite, n'est pas en mesure d'acheter des chaussures et des spécialités pour les personnes qui veulent se tourner vers moi. Mundësi për të bërë një photo me gamile dhe me costumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet carakteristike of the tradicionale arabe në shoqërinë et kërcimtareve dhe tingujve të bukur the oriental music orientale.

Transfert vers l'aéroport et Dubaï. Fluturimi Direkt Dubaï - Delhi. Nisja à Dubaï à 22h00.

Dita et Pestë : Mbrritja à Delhi à 03h00. Transfert en bus vers l'aéroport vers l'hôtel. Système de Fjetje në Hôtel. Mëngjesi në Hôtel. Visualisez le panorama de Delhi, de Kryeqyteti et de l'Inde. Visites : Kështjella et Kuqe et Shah Jehan, Xhamia Jama Masjid, më et madhja en Indi, Pazaret et Chandni Chowk, Memoriali i Mahatma Ghandi Raj Ghat, Tomb of Humayun, Memoriali i Luftës II Porta et Indisë dhe Rezidenca Presdienciale Rashtrapathi Bhawan. Fjetje në Hôtel.

Dita et Gjashtë : Mëngjesi në hôtel. Nisja për në Qutub Minar. Vizitë et Minaresë Qutub Minar. Nisja për në Agra. Udhëtimi zgjat rreth 4 orë. Ndalesa të shkurtra gjatë udhëtimit. Mbrritja në Agra. Visite et monument de la famille du Dashurisë Taj Mahal. Vazhdon vizita në Kështjellën Agra Fort ku gjenden disa ndërtesa élégante. Système de Fjetje në Hôtel.
Dita e Shtatë : Mëngjesi në Hôtel. Nisja për në Abhaneri. Udhëtimi zgjat rreth 3 orë. Mbrritje dhe vizitë në Abhaneri. Vizitohen Puset me shkallë. Nisja për në Jaipur. Udhëtimi zgjat rreth 2 orë. Mbrritje à Jaipur. Visites et monuments culturels de l'histoire : Fort d'Amber, Palais de la ville de Maharaja, Observatoire Jantar Mantar du Hawa Mahal. Nisja për në Aeroportine Delhit. Udhëtimi zgjat rreth 5 orë. Fluturimi Direkt Delhi - Dubaï.
Dita et Tetë : Nisja à Delhi le 04.10. Je suis arrivé à Dubaï à 06h50. Transfert en bus vers l'aéroport de Dubaï vers l'aéroport d'Abou Dhabit. Fluturimi direkt Abu Dhabi - Tiranë . Nisja à Abu Dhabi à 14h05 - Mbrritja à Tirane 17h35.

Në pagesë përfshihen:

 • Bileta et Avionit Vajtje – Ardhje.
 • Transfert à l'aéroport de l'hôtel à Dubaï d'Abu Dhabi d'Inde d'anasjelltas
 • Akomodimi në Hôtel à Dubaï et Abu Dhabi à Mëngjeset në Hôtel.
 • Akomodimi në Hotel në Indi me Mëngjeset në Hotel.
 • Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
 • Shoqërues në shqip à Dubaï et en Inde.
 • Hyrjet sipas programme des monuments en Inde : Taj Mahal, tombeau de Humayun, Qutub Minar, Abhaneri, Fort d'Amber et Shëtitje me Triçikël.
 • Guide de vente në disa Shëtitje.

Voici: Vous n'avez pas de tarif préférentiel et vous avez des prix à Dubaï pour 89 euros, pour l'Inde pour 30 euros et vous êtes en option.

Shtesat du Tarifat pour Ekskursionet Opsionale:

 1. Shtesë për Vizë Hyrje - 30 € en Indi
 2. Xhiro me Anije Catamaran vers la marina de Dubaï avec transfert - 42 €
 3. Darkë 4 Menu + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervan - 59 €
 4. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa me transfertë- 64 €
 5. Biletë hyrje tek Dubai Frame me transfertë - €47
 6. Shëtitje du Darkë Safari në Shkretëtirë me transfertë- 47 €

*Shënim : Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë :

 1. Krahët du Këmbët et me mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.Me Shume Detaje:Në pagesë përfshihen:

Información: Duke filluar nga data 20 Prill 2023 dhe ne vazhdim per shtetasit me pasaporte Shqiptare nuk nevojitet vize hyrje ne Emiratet e Bashkuara Arabe.