Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
€0,00 EUR
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tour në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë 65 € par personne

Données et programme :

 • 21, 28 Tétor
 • 04, 11, 18, 25 28 Nentor

Në pagesën përfshihen :

 • Akomodimi në hôtel 3* ou 4*
 • Mengjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transportez-moi automatiquement Komod


Në pagesë nuk janë përfshirë :

 • Gjithcka e papërmendur me sipër.
 • Hyrja n'est pas un monument du musée.
 • Siguracióni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale 1,5€ për dhomë hôtel 3*
 • Taksa lokale 3€ për dhomë / natë hôtel 4*

PROGRAMME :

-Nisja à Tirana à 05h00.

Nisja nga Durresi ne oren 05h30. (Kthimi ne Durres 5 euros supplémentaires)

Vazhdojme udhëtimin me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi de Pika Kufitare et Kakavisë dit Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret de Xhamitë et vjetra d'ishulli et Janines ku ndodhet de shtepia muzeale et Ali Pashe Tepelenes. Pasdite, vonë, vazhdimi et rrugës për në Kallabaka. Système d'hébergement à l'hôtel.

Dita e Dytë : Mengjesi në hôtel. Paradis, visualisez le panorama et laissez-vous guider par les météores. Les zones më të bukur në Greqi që shquhet për bukurinë et saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botërore à l'UNESCO. Konsumimi et ushqimit sur Météores. Vizitë në Kostur. Kthimi ne Shqipëri nga dogana et Kapshticës . Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për kafe.
Mberritja në Elbasan dhe Tiranë në mbremje.

Fundi i shërbimit tonë .

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Litre, rroba pambuku per nderres, fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT ET FEMIJEVE :
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-3,99 VJEC FALAS
• 4-8,99 VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 9 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review