Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë €75
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë €75
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë €75
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë €75
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Valbonë 2 Ditë

Tur Grup à Valbonë 2 dit

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tur Grup në Valbonë 2 ditë.

Données disponibles :

►TETOR : 21-22, 28-29
►NENTEUR : 04-05, 11-12, 18-19, 25-26, 28-29

Hôtel Fusha et Gjese Fillon à 89 € (Mëngjes + Drekë + Darkë + Bileta e tragetit e përfshirë).

Në çmim përfshihen :

 • Akomodimi në Bujtinë
 • Bileta e tragetit (Koman-Fierzë)
 • Mbremje Festif
 • Mëngjesi, Dreka, Darka
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Programme de transport sipas

Në çmim nuk përfshihen :

 • Hyrjet n'est pas un monument du musée.
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Pijet gjatë vakteve
 • Transport local 500 L/personne

►Dita e parë:

► Nisja à Tirana à 06h30.
Nisja nga Durresi ne oren 05h45. (Pagesë supplémentaires 5 euros /personne)

(Pour réaliser et transférer un Durresi duhet minimalisht 9 persona pjesemarres)

Ndalese e shkurter gjate rruges per kafen e mengjesit. Vazhdimi et udhetimit drejt Liqenit te Komanit ku do te vazhdojme lundrimin me traget duke shijuar udhetimin, pamjen panoramike dhe relaksuese qe te ofron natyra ne Liqenin e Komanit.
Me pas Akomodimi ne hotel dhe konsumimi i drekes. Udhetimi do te vazhdoje drejt Ujevares se Rrogamit.

Darka në hôtel mbremje festif.

►Dita et dytë :

Mëngjesi në hotel.Më pas vizitojmë Mullirin e Vjetër dhe Liqenin e Xhemës përpara se të nisemi drejt Bajram Currit. Do të ndalemi në qendër të qytetit ku do kemi mundësi të vizitojmë pikat kryesore të tij. Me pas nisemi drejt qytetit te Prizrenit ku do te vizitojme pikat kryesore te qytetit, gjithashtu edhe konsumimi i drekes opsionale ne nje nga restaurant e qytetit. Vazhdojme udhetimin drejt doganes se Morines.

Mbërritja në Tiranë, në mbrëmje.
Fundi i shërbimit tonë!

►Kujdes : Duhet të jeni të pajisur me Letërnjoftim ose Pasaportë gjatë udhëtimit !

POLITIKAT ET FEMIJÈVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR
 • ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SIMPLE) KA PAGESE SHTESE 75%