Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë

Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tour në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë See More

Vizitohen Vermosh, Tamarë, Plavë , Guci , Vuthaj, 2 Ditë See More

Données et détails :

►TETOR : 21-22, 28-29
►NENTEUR : 04-05, 11-12, 18-19, 25-26, 28-29

► Akomodim Hôtel Bujtine Fillon nga 69 euro/personi

Nëçmim përfshihen :

 • Akomodimi në Bujtinë
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mbrë mje Festif See More
 • Mëngjesi dhe darka
 • Transportez-moi automatiquement Komod

Nëçmim nuk përfshihen :

 • Drekka
 • Gjithcka e papërmendur më sipër .
 • Siguracióni i shëndetit në udhëtim
 • Prix ​​local 1 EUR/personne/noë

Programmes :

►Dita e Parë :

Nisja nga Tirana ne oren 06h00.
Nisja nga Durresi ne oren 05h45. (pagesë extra 5 euro/personne)

Ndalesa gjate rruges, nje ne aksin rrugor Lezhe – Shkoder per te pire kafen e mengjesit.
Ndalese ne Ballkonin Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet.
Mberritje ne Lepushe, ne dreke.
Me pas i drejtohemi Ujvares se Lepushes (rreth 45 minuta ecje malore vajtje - ardhje)

(Shenim per personat qe nuk duan te bejne ecjen mundet te qendrojne tek bujtina, shetitje aty prane ose kohe e lire).Pas Lepushes vizitojme qendren e fshatit te Vermoshit dhe kishen e tij. Je ne suis pas convaincu par le duc de Plavë, Kaluar Doganen ''Bashkimi'' du vizitojme Liqenin et Plavës.
Mberrijme ne Guci dhe akomodohemi ne hotel Rosi ose Eko Katun Rosi. Pour koha et darkes, shijojme ushqimin ne tavolinat et shtruara me gatimet tradicionale te zones. Mbremje festif.

►Dita et Dytë :

Konsumimi i mengjesit ne hotel mes ajrit te paster dhe gjelberimit perreth, duc shijuar gjithe natyren fantastike te trevave Shqiptare ne Malin e Zi.
Je ne suis pas nisemi pour ne fshatin Vuthaj ku do te bejme vizite ne Krojet et Ali Pashe Gucise dhe ne Syrin e Kalter te Skafkacit sebashku me Ujvaren GËRLA. Je drejtohemi pikes doganore " Bashkimi " et le membre de Tamare per konsumimin e drekes . Kthehemi per ne Tirane me nje ndalese te shkurter gjate rruges. Mberritja ne Tirane rreth minerais de 21h00 à 22h00.

Fundi je sherbimit ton!

►Sugjerohet te keni me vete :

Cante shpine, Shishe uji 1 Litre, rroba pambuku per nderrese, fruit te thata, aparat fotografike, cokollata, veshje sportif per ecje dhe shume energji.
MOS HARRONI DUHET TE MERRNI ME VETE EDHE KARTAT E ID OSE PASHAPORTEN

►Infos sur ma destination :

Fshati Lepushë ndodhet 21 km de large Tamares et 10 km më në juglindje të fshatit Vermosh. Ky fshat gjendet 1200 m mbi nivelin e detit dhe vlerёsohet si kryevepra e natyrёs sё Kelmendit. Ai shtrihet nё njё luginё tё maisё tё veshur me gjelbërim, ku pranё saj ngrihen Bjeshkёt e Namuna, vendi ku lindёn legjendat dhe Eposi i Kreshnikёve etj..

Fundi je sherbimit ton!

►Kujdes : Duhet të jeni të pajisur me Letërnjoftim ose Pasaportë gjatë udhëtimit !

POLITIKAT ET FEMIJÈVE

Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR
 • ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SIMPLE) KA PAGESE SHTESE 75%