Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë

Udhëtim në Cote D'Azur 4 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim në Côte D'Azur 4 Ditëë.

Données et programme :

 • Nisja 04 - 07 Prill, duc filluar nga 379 € par personne

PROGRAMME :

Dita et Parë :

Fluturimi direkt Tiranë - Nisë. Nisja à Tirana në orën 14h45. Mbrritja në Nisë në orën 16.55. Transferimi për në Nisë. Sistemimi dhe fjetje në hôtel.

Dita et Dytë :

Mëngjesi në hôtel. Vizitë e Monumenteve kryesore të Qytetit të Nisës: Teatri Kombëtar i Nisës dhe sheshi aty pranë, Garibaldi, qyteti vjetër, Katedralja e Nisës dhe Sheshi i Drejtësisë, Bulevardi i Anglezëve, një prej shëtitoreve më të bukura të Francës në Mesdhe, ku ndodhen hôtel et lluksoze depuis janvier Westminster, l'Hôtel Royal du Negresco, le Boulevard et Pavjonit du Sheshi Massena. Nisja për në Monako. Mbërritja në Monte Karlo ku vizitohen: Shkëmbi i Monakos, Muzeu Oqeanografik, Parku i Shën Martinit et dhe Pallati i monarkut të së vogël, Lungomare e Albertit të I-rë, ku zhvillohen garat e Formula 1-shit, Sheshi i Kazinos, Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë.

Mëngjesi në Hôtel.

- Nisja për në Antibes, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Ndalesë à visiter à 30 minutes d'Antibes, Qytezë Port Jahtesh..
- Nisja për në Cannes, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Vous aurez la visite d'une durée de 30 minutes à Cannes, Qytezë et Modës du cinéma.
- Nisja për në Fréjus, Udhëtimi zgjat 1 orë. Vous aurez une visite d'environ 30 minutes à Fréjus, Qytezë et Kohës à Perandorisë Romake.
- Nisja për në Saint Tropez, Udhëtimi zgjat 1 orë. Vous pourrez visiter 30 minutes à Saint Tropez, Qytezë et Famshme sur la place de la Rezidenca Luksi.
- Nisja për në Hyeres, Udhëtimi zgjat 1 orë e 15 minuta. Kalim panoramique pa ndalesë në Hyeres, Qytezë e kohës së Mesjetës
- Nisja për në Toulon, Udhëtimi zgjat 30 minuta. La visite se fera à 30 minutes de Toulon, Qytet Port Ushtarak en France.
- Nisja për në Ciotat, Udhëtimi zgjat 50 minuta. Ndalesë dhe vizitë rreth 15 minuta à Ciotat, Qytezë Port Peshkatarësh.
- Nisja për në Cassis, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Kalim panorama pa ndalesë në Cassis, Qytezë Port Peshkatarësh.
- Nisja për në Marsejë, Udhëtimi zgjat 50 minuta. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt :

Mëngjesi në hôtel. Visitez le monument de Kryesore à Marsejës : Pika më et lartë panoramique, symboles et qytetit, Shën Mëria mbrojtëse et Marsejës, Notre Dame de la Garde, Porti i vjetër dhe në fund Pallati dhe shatërvanet Longshamp. Transfert vers l'aéroport et Nisës. Fluturimi Nisë - Tiranë direkt. Nisja nga Nisa në orën 14h45. Mbrritja à Tiranë à orën 16h35.

Kujdes :
Në Udhëtimin e Ditës së Tretë janë parashikuar në detaje Udhëtimet dhe Ndalesat. Por nëse do ketë vonesa në trafik apo vonesa të shkaktuara nga qëndrimi and gjatë në një ndalesa, mund të mos behen të gjithë ndalesat. Shoferi Autobusit ka ndalesë ligjore në orarin e punës.

Në pagesë përfshihen:

 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë -Nisë - Tiranë.
  2. Transfert au Shëtitjet vers l'autobus.
  3. Akomodim në hôtel pour 3 netë.
  4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në (40x20x25cm).
  (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

  Në pagesë nuk janë përfshirë :
  1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
  2. Hyrjet në monument du musée.

Kujdes :

(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)

Ne cdo rast programi zbatohet i plote.