Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
Shëtitje në Dubaï, 5 et 6 jours
Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
Shëtitje në Dubaï, 5 et 6 jours
Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubaï, 5 et 6 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubaï, 5 et 6 jours
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë

Shëtitje në Dubaï, 5 et 6 jours

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
€0,00 EUR
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Shëtitje në Dubai, 5 & 6 Ditë, Vizitohen Abu Dhabi dhe Dubai, Tur grup, me guide ë Shqiptare.

PROGRAMME 5 DITE

Dita et Parë : Paraqitja në Check in 2 orë para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranë - Abu Dhabi. Nisja à Tirana à orën 18:10 - Mbrritja à Abu Dhabi à orën 01:25 . Transfert en bus vers l'aéroport vers l'hôtel. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Dytë : Mëngjesi në Hôtel. Visitez Abu Dhabi en bus. Découvrez les panoramas et les gjitha pikave intéressants pour le qytetit, si Xhamia et Sheikut Zayed, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me piste et Garave Formula 1, Parku Ferrari, etc.). Transfert à Dubaï.
(En option), Bilete hyrje për tek Dubai Frame. L'expérience n'a pas d'ensembles qui me remplissent d'informations sur l'histoire et le qytetit, les tashmes sont le duc pasur nje panoramike të pjesës së re dhe të vjeter të Dubait dhe mbaron me të ardhmen e qytetit-mrekulli.
Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë : Mëngjesi në Hôtel. Découvrez le panorama de Dubaï avec les vues : Pallati et Sheikut à Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me et vjeter à Dubai Al Bastakiya, l'hôtel 7 ans Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma et Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, vous avez le droit de skier artificiellement. Je n'ai pas eu le temps de profiter de votre séjour à la marina de Dubaï pour rejoindre le club et le yacht de Dubaï. Un fonds, comme Kompleksi Downtown Dubai et ce qu'il vous faut : Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Qendra vous emmènera dans le botë Dubai Mall et vous n'aurez pas à vous soucier de Shatërvani Kërcimtar.
(En option), Xhiro në perëndim, rreth 2 orë me pije jo alkolike me Anije Catamaran në lagjen më luksoze të Dubait - në Dubai Marina. Zone me përqëndrimin më të madh te qiellgërvishtësave à Dubaï. Les piscines du Club et des yachts sont superbes pour ceux qui aiment le monde entier et qui me font profiter des marinas de Dubaï et de leur palmier artificiel Jumeirah.
(En option), Darkë me pamje nga shfaqja më e bukur në qytet - Shatërvani Kërcimtar dans le centre-ville de Dubaï. 4 menu + 1 pièce à offrir (ou une pièce fraîche) bashkë me transfertënga Hoteli.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
(Facultatif) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi and specializuar i shkretëtirave do ju bejë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një photo me gamile dhe me costumet tradicionale Arabe. Përfshirë në çmim: Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet carakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë et kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
Kthimi dhe Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt :
 Mëngjesi në Hôtel.
(Opsionale) , Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
(Facultatif) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi and specializuar i shkretëtirave do ju bejë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një photo me gamile dhe me costumet tradicionale Arabe. Përfshirë në çmim: Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë et kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita et Pestë :
 Mëngjesi në Hôtel. Mëngjesi në Hôtel. Transfert à l'aéroport et à Abu Dhabit. Fluturimi direkt Abu Dhabi - Tiranë . Nisja à Abu Dhabi à 14h05 - Mbrritja à Tirane 17h35.
PROGRAMME 6 DITOR, DITA 5 DHE 6 :

Dita et Pestë : Mëngjesi në Hôtel. Vous pouvez lire sur Shopping dans l'Ekskursione Opsionale.

Dita et Gjashtë : Mëngjesi në Hôtel. Transfert à l'aéroport et à Abu Dhabit. Fluturimi direkt Abu Dhabi - Tiranë . Nisja à Abu Dhabi à 14h05 - Mbrritja à Tirane 17h35.

Çmimi është për person të Rritur në Dhomë Dyshe ku përfshin :
• Bileta et Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfert à l'aéroport et à l'hôtel d'Anasjelltas
• Akomodimi à l'hôtel à Abu Dhabi à Dubaï.
• Mëngjeset në Hôtel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guide de vente në disa Shëtitje.
• Vetëm 1 çantë shpine.

Shënim: Në cmim nuk përfshihet Siguracioni Shëndetësor 15 € dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

  Shtesat du Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
  1. Shtesë për Vizë Hyrje - 89 € (JO PER SHTETASIT SHQIPTARE)
  2. Xhiro me Anije Catamaran vers la marina de Dubaï avec transfert - 42 €
  3. Menu Darke 4 + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervani - 59 €
  4. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa me transfertë- 64 €
  5. Biletë hyrje tek Dubai Frame me transfertë - 47 €
  6. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë me transfertë- 47 €