Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë

Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim në Milano, Liqenet Como, Garda, Maggiore 4 Ditë

Données et programme :

 • Nisja 25 - 28 Nëntor, duc remplir à 399 € par personne

PROGRAMME :

Dita et Parë :

Fluturimi Direkt Tiranë - Milan Bergame. Nisja à 07h00 - Mbrritje à Milan à 08h55. Nisja për në Liqenin Garda. Udhëtimi zgjat rreth 2 orë. Ndalesa et parë në Limone Sul Garda. Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Riva del Garda. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Malcesine. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 minerai. Nisja për në Garda. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Sirmione. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Kthimi për në Milan. Udhëtimi zgjat rreth 2 orë. Systèmes d'hôtel Fjetje në

Dita et Dytë :

Mëngjesi në Hôtel. Visitez les monuments et Milan, notamment le Palais Sforzesco, le Duomo Sheshi de la cathédrale et Milan, la Galerie et Vitorio Emanuele II, le Théâtre La Scala. Fjetje në Hôtel.

Dita et Tretë :

Mëngjesi në Hôtel. Nisja për në Liqenin Como. Udhëtimi zgjat rreth 1 orë. Ndalesa et parë në Lecco. Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Bellagio. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Como. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Tremeso. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Mannagio. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Vazhdimi et udhëtimit për në Lugano. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Katërt :

Mëngjesi në hôtel. Visitez le 2 orë et le Monumenteve Kryesore dans les endroits suivants : Katedralja San Lorenzo, Kisha Santa Maria, Parco Ciani, Piazza della Riforma, etc. Vazhdimi et udhëtimit drejt Liqenit Lago Maggiore. Udhëtimi zgjat rreth 1 orë. Ndalesa et parë à Locarno. Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Cannobio. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Nisja për në Verbania. Ndalesë dhe Vizitë rreth 1 orë. Transfert vers l'aéroport de Milan Malpenza. Fluturimi për në Tiranë. Nisja më 23.25 - Mbrritje më 01.25.

Pagesa perfshine :

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfert au shëtitjet me autobus,
3. Hôtel Akomodim në,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë :
• Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
• Hyrjet në monument du musée.

Kujdes :
(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)
Ne cdo rast programi zbatohet i plote.