Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Paris dhe Dizneyland 4 Ditë
  • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë

Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim à Paris et Dizneyland 4 Ditë

Données et programme :

  • Nisja 10 Nëntor 519 € /1 Dhjetor 599 € / dhe 24 Dhjetor 549 € personne

Dita et Parë :

Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 12h30. Mbrritja à Paris à 15h30. Transfert à l'hôtel. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Dytë :

Mëngjesi në hôtel. Nisja ne drejtim te Kulles Eiffel, Vizitë ne Kullën Eiffel ne katin e dyte, Shetitja me anije ne Lumin Seine. Visitez les panoramas et les Parisites des lieux suivants : Harku et Triumfit, Place de la Concorde, Assemblée Nationale, Pallati et Invalideve, Varri et Napoléon. Vizitë në Muzeun et Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hôtel.

Dita et Tretë :

Mëngjesi në Hôtel. Nisja ne Drejtim te Parkut te madh te Disneyland Paris,ku vizitohen te dy parqet e parkut. C'est ce que dit le parc Parkut à Disneyland Paris. Kthimi dhe akomodimi në hôtel.

Dita et Katërt :

Mëngjesi në Hôtel. Vizit Panoramike e Qytetit, Galerite Lafajet, Kopshti i Luksemburgut, Opéra Garnier, Champs - Elysées, Kopshti I Panteonit. Pasdreke Vizit ne lagjen Moderne te Parisit, La Défense. Nisja për në Aeroport. Fluturimi direkt Paris - Tiranë. Nisja në orën 16h05 . Mbrritja à Tiranë à orën 18h40.


Në pagesë përfshihen:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje mon avion
2. Transfert vers le bus.
3. Akomodim në hôtel pour 3 netë.
4. Hyrja në Parkun Disneyland. (Ku perfshihet hyrja ne te dyja parquet 1-Disney Land Paris dhe 2- Walt Disney dhe lojrat)
5. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
6. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
7. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm.

(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.
3. Lundrimi moi Anije.

Hôtels I Turit te Parisit
IBIS ORLY CHEVILLY 7

Shenim :
Itinéraires et déplacements par groupe et dates du 26 décembre :

Tirana-Paris
17h00 - 20h00

Paris - Tirana
20h35 - 23h10

Kujdes :
1. Oraret e nisjes dhe mbrritjes mund të ndryshojnë nga Kompania Ajrore, por në çdo rast programi do zbatohet i plotë me korigjime dhe spostimet e nevojshme.
2. Un programme qui ne démarre pas le programme Udhëtimet du Ndalesat. Por nëse do ketë vonesa në trafik apo vonesa të shkaktuara nga qëndrimi and gjatë në një ndalesë, mund të mos behen të gjithë ndalesat. Shoferi Autobusit ka ndalesë ligjore në orarin e punës.
3. Programme Ky është Ekonomik. L'hôtel est le plus près de chez vous. Informohuni paraprakisht për emrat e Hoteleve gjatë turit. Ne si Operator perpiqemi që Hotelet të zgjidhen sa më të përshtatshëm.

OPSIONNEL
Bileta për Hyrjen në Muzeun Louvre kushton 20 €. Rezervimi për Biletat bëhen paraprakisht në momentin et rezervimitë turit. Çmimet e Biletave mund të ndryshojnë.
Lundrimi në Lumin Seine est facultatif dans les pages et les réservations dans ce guide.