Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Udhëtim në Rome dhe Firence 4 Ditë

Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë

Prix normal
€0,00 EUR
Prix réduit
€0,00 EUR
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Udhëtim në Rimini Vérone Venise 4 Ditë.

Données et programme :

 • Nisja 27 - 30 Nentor, duc filluar nga 399 € par personne

PROGRAMME :

Dita et Parë :

Nisja nga Tirana me avion për në Venecie. Nisja à 06h50. Mbrritja à Venise à 08h35. Nisja për në Vérone. Udhëtimi zgjat rreth 2 orë. Visites et monuments de Kryesore à Veronës : Shtëpia Xhuljetës, Arena Veronës, Piazza Erbe, Arche Scaligere, Via Mazzini, Kulla Lamberti. Transfert à l'hôtel Prana Venecies. Système de Fjetje në Hôtel.

Dita et Dytë :

Mëngjesi në Hôtel. Vizitë në Monumentet Kryesore të Venecies: Piazza San Marco, Ura Rialto, Palazzo Ducale, Bazilika San Marco etj. Hôtel à Fjetje në

Dita et Tretë :

Mëngjesi në Hôtel. Nisja për në Saint-Marin. Visite à Saint-Marin: Kështjella dhe rrugicat karakteristike à Saint-Marin. Kthimi për në Rimini. Visites et monuments historiques à Rimini : Ura Tiberius, Arch Augustus, Sheshi Tre Martiri, Piazza Cavour, Tregu vjeter i peshkut, Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita et Katërt :

Mëngjesi në Hôtel. Transfert vers l'aéroport et Riminit. Fluturimi për në Tirane. Nisja në orën 12h35. Mbrritja à Tiranë à 14h00.

Në pagesën përfshihen :
1. Udhëtimi vajtje-ardhje mon avion
2. Transfert vers le bus.
3. Hôtel Akomodim në.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm.
(Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë :
1. Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë.
2. Hyrjet në monument du musée.
3. Nukështë përfshirë Trageti në Venecie.
Kujdes :
1. Oraret e nisjes dhe mbrritjes mund të ndryshojnë nga Kompania Ajrore, por në çdo rast programi do zbatohet i plotë me korigjime dhe spostimet e nevojshme.
2. Un programme qui ne démarre pas le programme Udhëtimet du Ndalesat. Por nëse do ketë vonesa në trafik apo vonesa të shkaktuara nga qëndrimi and gjatë në një ndalesë, mund të mos behen të gjithë ndalesat. Shoferi Autobusit ka ndalesë ligjore në orarin e punës.
3. Programme Ky është Ekonomik. L'hôtel est le plus près de chez vous. Informohuni paraprakisht për emrat e Hoteleve gjatë turit. Ne si Operator perpiqemi që Hotelet të zgjidhen sa më të përshtatshëm.