Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi

Lefkada Parga Janinë 3 Ditë, Fillon nga 129 EUR Personi

Regular price
€100,00 EUR
Sale price
€100,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Lefkada Parga Janinë 3 Ditë, Fillon nga 129 EUR Personi

Datat e programit:

► 02-04, 09-11, 16-18, 23-25, 30 QERSHOR - 02 KORRIK      

 • HOTEL SUNRISE 3*  €129 HB;   
 • HOTEL TESORO 3* SUPERIOR €139 HB.

► 07-09, 14-16, 21-23, 28-30 KORRIK   

 • HOTEL SUNRISE 3*  €139 HB;   
 • HOTEL TESORO 3* SUPERIOR €149 HB.

► 04-06, 11-13, 18-20, 25-27 GUSHT     

 • HOTEL SUNRISE 3*  €139 HB;     
 • HOTEL TESORO 3* SUPERIOR €149 HB.

► 01-03, 08-10 SHTATOR 

 • HOTEL SUNRISE 3*  €129 HB;   
 • HOTEL TESORO 3* SUPERIOR €139 HB.         

*SHPJEGIM: HB = mëngjes dhe darkë (pa pijet) të përfshira

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi 
 • Mëngjesi dhe darka
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 • Festa e darkës në anije 20€/ Hyrja + 1 pije falas
 • SHËTITJA ME ANIJE NE VIZITËN E ISHUJVE €35
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale €1.5 për dhomë hotel 3*
 • Taksa lokale €3 për dhomë/natë hotel 4*

Day 1: DITA E PARË

Nisja nga Tirana ne mbremje ne oren 23:00 (NISJA KRYHET 1 DITE PERPARA DATES SE UDHETIMIT)
(Nisja nga Durresi ne oren 23:30).
Ndalesa të shkurtra gjate rrugës për në kufirin e Qafe Botes.

Pasi te kalojme ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndërtuar në qafëmali dhe bregdet ku do te konsumojme dhe dreken. Kohegjatesia e vizites 1 ore e 30 min. Vazhdojmë me një shëtitje të shkurtër në qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Me pas nisemi drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel. Kohe e lire per plazh prane hotelit. Darka ne Hotel. Pas darkes opsionale party ne anije(E sugjeruar)

Day 2: DITA E DYTE

Mëngjesi në hotel dhe nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri. Aty na pret anija për një ditë plot ngjyra deti. Fillon udhëtimi në orën 9:45, vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades, Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 35 euro per person dhe mbaron rreth ores 18:00 .Kthimi ne hotel.Darka ne hotel .Qendrim i lire.

Day 3: DITA E TRETE

Mëngjesi në hotel. Nisja për kthim nga kufiri Kakavisë. Vizite e shkurter ne Janine. Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 ne darke.
Fundi i sherbimit tone .

Fundi i sherbimit tone.

POLITIKAT E FEMIJEVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
 • 3-11.99VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
 • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR
 • AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.