Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*
 • Load image into Gallery viewer, Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*

Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*

Regular price
€1.575,00 EUR
Sale price
€1.575,00 EUR
Regular price
€1.842,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Ofertë ღ - Pushime All Inclusive ne Kalabri - Futura Club La Praya 4*

Datat e ofertës: 28 Korrik - 04 Gusht (7 netë)

Çmimi:

 • €1575 Dhome "Classic" - 2 të rritur
 • €1745 Dhome "Classic" - 2 të rritur + 1 fëmij 0 - 11.99 vjeç
 • €2184 Dhome "Comfort" Katershe - Familja 2 të rritur + 2 fëmij 0 - 11.99 vjeç

*Oferta përfshin 15% zbritje dhe vlen për rezervime deri në datën 30 Janar!

Përfshihen në çmim:

 1. Bileta avioni me çantë shpine 40x30x20cm (55 euro ekstra valixhe)
 2. Hotel 7 netë akomodim
 3. Shërbim ushqimi All Inclusive
 4. Transferta aeroport - hotel - aeroport
 5. Tessera Club Card (Karta Shërbimit të hotelit)

  Nuk përfshihen në çmim:

  • Taksa lokale akomodimit.
  • Pije shtesë – jashtë programit All Inclusive te hotelve.
  • Masazhe dhe aktivitete me pagesë në hotel.

  *Oferta është e vlefshme për rezervime brenda ditës së Shtunë 30 Janar 2023!

  *Kushtet e pagesave: 

  • 50% nëmomentin e rezervimit (e anullueshme deri 40 ditë para nisjes)
  • 100% 40 ditë para nisjes.