Pushime në Lefkada, 6 Ditë €295
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Lefkada, 6 Ditë €295
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89

Pushime në Lefkada, 6 Ditë €295

Regular price
€0,00 EUR
Sale price
€0,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Pushime në Lefkada, 6 Ditë €295

Vizitohen qytetet: Lefkada, Parga, Janina

DATAT E UDHETIMEVE :                         

 • ►QERSHOR: 16-21
 • €295 SUNRISE 3* HB ,  
 • €329 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►QERSHOR: 23-28
 • €329 SUNRISE 3* HB ,  
 • €359 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►QERSHOR: 30-05 KORRIK
 • €339 SUNRISE 3* HB ,  
 • €389 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►KORRIK: 07-12
 • €359 SUNRISE 3* HB ,  
 • €399 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►KORRIK: 14-19
 • €375 SUNRISE 3* HB ,  
 • €409 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►KORRIK: 21-26
 • €389 SUNRISE 3* HB ,  
 • €419 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►KORRIK: 28-02 GUSHT
 • €409 SUNRISE 3* HB ,  
 • €449 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►GUSHT: 04-09, 11-16, 18-23, 25-30
 • €429 SUNRISE 3* HB ,  
 • €469 TESORO 3* SUPERIOR HB

  ►SHTATOR: 01-06
 • €329 SUNRISE 3*  HB ,  
 • €349 TESORO 3* SUPERIOR  HB


 • HOTEL TESORO  3*S HB (mengjes+darke)
  HOTEL SUNRISE 3*   HB (mengjes+darke) 

 • **PER TE DY HOTELET DARKA DO TE KONSUMOHET TEK HOTEL TESORO, I CILI NDODHET 3 MINUTA DISTANCE ECJE NE KEMBE NGA HOTEL SUNRISE!!

Përfshihen në çmim:

  • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
  • Mëngjesi dhe darka
  • Perdorim i pishines se jashtme
  • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
  • Transporti me automjet komod

  Nuk përfshihen në çmim:

  • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
  • Lundrimi me Anije €35/person.
  • Party i darkes ne anije 15€/ Hyrja + 1 pije falas
  • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
  • TAKSA LOKALE HOTEL 3* €3 DHOMA/NATE
  • TAKSA LOKALE HOTEL 4* €7 DHOMA/NATE
  • TAKSA LOKALE HOTEL 5* €10 DHOMA/NATE

  PROGRMI:

  Dita 1:

  Nisja nga Tirana ne mbremje ne oren 23:00 (NISJA KRYHET 1 DITE PERPARA DATES SE UDHETIMIT)
  Nisja nga Durresi ne oren 23:30

  Nisja nga Tirana. Ndalesa të shkurtra gjate rrugës për në kufirin e Qafe Botes.

  Pasi te kalojme ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndërtuar në qafëmali dhe bregdet ku do te konsumojme edhe dreken. Kohegjatesia e vizites 1 ore e 30 min. Vazhdojmë me një shëtitje të shkurtër në qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Me pas nisemi drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel. Darka ne Hotelin perkates.

  Dita 2: 

  Mëngjesi në hotel dhe nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri.Aty na pret anija për një ditë plot ngjyra deti. Fillon udhëtimi në orën 9:45 Vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades...Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 35 Euro per person, mbaron rreth ores 18:00 te pasdites. Kthimi ne hotel. Darka ne hotelin perkates. Qendrim i lire ne qender te ishullit . 

  Dita 3: 

  Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma, i cili eshte plazhi me i bukur i Lefkades. Me pas vizitojme qendren e ishullit deri pasdite.  (TRANSFERTA KATHISMA-QENDER E ISHULLIT KOSTO EXTRA 10 EURO/PERSONI)
  Pas plazhit ne Kathisma kthehemi ne hotel. Darka ne hotel. Pas konsumimit te darkes, pergatitemi per Boat Party (opsionale 15 Euro/personi+1 pije free).
  Nisim lundrimin per Boat Party ku atmosfera ne Anije behet elektrizuese me performance nga DJ i anijes si edhe te shoqeruara me drita dhe fishekzjarre per te bere te mundur nje super atmosfere e cila do tju shoqeroje deri ne mesnate.

  Dita 4:

  Pas mengjesit, nisemi per ne Plazhin Agio Nikita & Milos Beach ku do te kemi qendrim per plazh deri pasdite. (TRANSFERTA ME BUS NE  AGIO NIKITA-HOTEL  E PERFSHIRE NE CMIMIN E PAKETES)
  Pas plazhit, kthehemi ne hotel. Darka ne hotel. 

  Dita 5: 

  Qendrim i lire ne ambjentet e hoteleve perkatese.

  Dita 6: 

  Mëngjesi në hotel. Nisja për kthim nga kufiri Kakavisë. Kthimi ne Tirane ne darke rreth ores 21:00 te darkes. Fundi i sherbimit tone.


  ►Shenim:
  Personat qe nuk deshirojne te kryejne udhetimet opsionale mund te shfrytezojne facilitetet e hotelit (pishine dhe plazhet afer tyre).

  *POLITIKAT E FEMIJEVE:
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:

  • 1 Femije nga 0-2.99 vjec falas. 

  • Femijet nga 3-10.99 vjec 50 % zbritje.
  MBI 11 VJEC PAGUAN SI I RRITUR