Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Sarandë Ksamil Gjirokastër 2 Ditë €59
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Ditë!

Riviera Shqiptare 6 Ditë!

Regular price
€0,00 EUR
Sale price
€0,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Riviera Shqiptare 6 Dite. 

Vizitohen: Dhermi, Sarande, Ksamil, Krorez, Kakome, Lukove, Syri i kalter. 

-Hotel Nertili 4* (Mengjes+darke): Ndodhet buze detit, disponon plazh privat, vetem 7-8 minuta ne kembe larg nga qendra e qytetit. Shezllonat jane te perfshire ne pakete mund te perdoren sipas disponueshmerise. 95 % e dhomave te gjithe godines jane me pamje nga deti. Hotel i restauruar ne Shkurt 2023!

-Hotel Vola 3* (Mengjes)  Ndodhet prane detit dhe vetem 7-8 minuta ne kembe larg nga qendra e qytetit .Shezllonat jane te perfshire ne pakete (tek plazhi privat i Hotel Nertilit) mund te perdoren sipas disponueshmerise. 90 % e dhomave te gjithe godines jane me pamje nga deti. Dhoma te restauruara ne vitin 2023!

**SHEZLLONET (sipas disponueshmerise) DHE DARKA DO TE KONSUMOHET TEK HOTEL NERTILI!!

DATAT E UDHETIMEVE :                         

►QERSHOR: 16-21, 23-28

 • €279 VOLA 3* HB ,  
 • €289  NERTILI 4* HB

►QERSHOR: 30-05, 07-12 KORRIK

 • €289  VOLA 3* HB  
 • €299  NERTILI 4* HB

►KORRIK: 14-19, 21-26

 • €339  VOLA 3* HB 
 • €359  NERTILI 4* HB

►KORRIK: 28-02 GUSHT

 • €365  VOLA 3* HB 
 • €375  NERTILI 4* HB

►GUSHT: 04-09, 11-16

 • €409 VOLA 3* HB
 • €439  NERTILI 4* HB

►GUSHT: 18-23, 25-30

 • €389 VOLA 3* HB 
 • €399  NERTILI 4* HB

►SHTATOR: 01-06

 • €309  VOLA 3*  HB 
 • €319  NERTILI 4* HB
Price Includes
 • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
 • Baza e shërbimit të vakteve sipas hotelit
 • Shezllonat ne plazh per Hotel Nertilin.
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
Price Excludes
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • pijet gjate vakteve
 • Bileta e hyrjes ne Syrin e Kalter - 50 LEKE/PERSON
 • Dreka
 • Kalaja e lekuresit ( Extra 5 euro )
 • Lundrimi me anije 25 euro
 • Plazh ne Lukove ( extra 10 euro / personi )

Dita 1

Tirane – Dhermi – Sarande .

► Nisja nga Tirana oren 06:00.

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30.

Vazhdimi i udhetimit drejt Dhermiut, ndalese ne Vlore per kafe. Me pas do te vazhdojme drejt Dhermiut per plazh. Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarandes. Akomodimi ne hotel ne mbremje. Darka ne hotel. Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes.

Dita 2

Lundrim me Skaf, Krorez – Kakome - Gremina - Plazhi Ushtarit - Gjiri Rrojdhes.

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf. Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes,   Kakomes, Plazhin e Ushtarit  dhe Gjirin e Rrojdhes. Kthimi perseri ne port rreth ores 16:00 (lundrim me anije e cila ka nje kosto prej 25 Euro. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ). Konsumimi i darkes ne hotel. 

Dita 3

Plazh Ksamil 

Pas mengjesit ne hotel i drejtohemi plazheve te Ksamilit,

Qendrimi ne plazh deri pasdreke.

Pas plazhi kthehemi ne hotel. Konsumimi i darkes ne hotel.

Dita 4

Plazh ne Lukove.

Pas mengjesit ne hotel se bashku me shoqeruesin tone do te nisemi per ne plazh ne Lukove (extra 10 euro/personi ).
Minimumi i pjesemarrjes eshte 10 persona.

Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Me pas do te kemi mundesi konsumimin e darkes dhe do te kemi qendrim te lire per te shijuar jeten e nates te qytetit te Sarandes.

Dita 5

Sarande - Lekures.

Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Pasdite vizite ne Kalane e Lekuresit per nje panorame fantastike plot drita te qytetit te Sarandes. (Ekstra: 5 euro/ personi). Numri minimal i pjesemarrsve duhet te jete 10 persona.

Dita 6

Mengjesi ne hotel. Qendrim per plazh ne Sarande deri ne mesdite. Me pas nisemi per vizite ne  Syrin e Kalter. ( PER TE SHKUAR TE SYRI I KALTER KA ECJE RRETH 1.5 KM NE KEMBE )Pas vizites ne syrin e kalter vazhdojme udhetimin per ne kthim me ndalesa gjate rruges.

Mberritje ne Durres & Tirane ne darke.

Fundi i sherbimit tone.

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR