Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë

Regular price
$0.00 USD
Sale price
$0.00 USD
Regular price
$0.00 USD
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Tur në Meteora, Kallabaka, Janinë 2 Ditë €65 personi

Datat e Programit:

 • 21, 28 Tetor
 • 04, 11, 18, 25 28 Nentor

Në pagesën përfshihen:

 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Mëngjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod


Në pagesë nuk janë përfshirë:

 • Gjithcka e papërmendur me sipër.
 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale €1.5 për dhomë hotel 3*
 • Taksa lokale €3 për dhomë/natë hotel 4*

PROGRAMI:

 -Nisja nga Tirana në oren 05.00.

Nisja nga Durresi ne oren 05:30. ( Kthimi ne Durres 5 euro extra )

Vazhdojme udhëtimin me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra dhe ishulli i Janines ku ndodhet dhe shtepia muzeale e Ali Pashe Tepelenes . Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.

Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Paradite, vizitë panoramike e disa prej manastireve më të famshëm të Meteorës. Zonës më të bukur në Greqi që shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botërore të UNESCO. Konsumimi i ushqimit në Meteora. Vizitë në Kostur. Kthimi ne Shqipëri nga dogana e Kapshticës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për kafe.
Mberritja në Elbasan dhe Tiranë në mbremje.

Fundi i shërbimit tonë .

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT E FEMIJEVE:
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-3.99 VJEC FALAS
• 4-8.99 VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 9 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review