Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi

Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi

Regular price
$145.00 USD
Sale price
$145.00 USD
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Tur në Vermosh Tamarë Plavë 2 Ditë 69 EUR Personi

Vizitohen Vermosh, Tamarë, Plavë, Guci, Vuthaj, 2 Ditë

Datat e nisjeve:

►Gusht: 23-24, 26-27, 30-31
►Shtator: 02-03, 06-07, 09-10, 13-14, 16-17, 20-21, 23-24, 27-28, 30-01
TETOR1

► Akomodim në Hotel Rosi 69 euro / personi

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi në Bujtinë
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mbrëmje Festive
 • Mëngjesi dhe darka
 • Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 • Dreka
 • Gjithcka e papërmendur më sipër.
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale 1 EUR/person/natë

Programi:

►Dita e Parë :

Nisja nga Tirana ne oren 06:00.
Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (pagese extra 5 euro/personi)

Ndalesa gjate rruges, nje ne aksin rrugor Lezhe – Shkoder per te pire kafen e mengjesit.
Ndalese ne Ballkonin Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet.
Mberritje ne Lepushe, ne dreke.
Me pas i drejtohemi Ujvares se Lepushes (rreth 45 minuta ecje malore vajtje - ardhje)

(Shenim per personat qe nuk duan te bejne ecjen mundet te qendrojne tek bujtina, shetitje aty prane ose kohe e lire).Pas Lepushes vizitojme qendren e fshatit te Vermoshit dhe kishen e tij . Me pas nisemi per ne Plavë duke kaluar doganen ''Bashkimi'' dhe vizitojme Liqenin e Plavës.
Mberrijme ne Guci dhe akomodohemi ne hotel Rosi ose Eko Katun Rosi. Vjen koha e darkes, shijojme ushqimin ne tavolinat e shtruara me gatimet tradicionale te zones. Mbremje festive.

►Dita e Dytë :

Konsumimi i mengjesit ne hotel mes ajrit te paster dhe gjelberimit perreth, duke shijuar gjithe natyren fantastike te trevave Shqiptare ne Malin e Zi.
Me pas nisemi per ne fshatin Vuthaj ku do te bejme vizite ne Krojet e Ali Pashe Gucise dhe ne Syrin e Kalter te Skafkacit sebashku me Ujvaren GËRLA . I drejtohemi pikes doganore " Bashkimi "dhe mberrijme ne Tamare per konsumimin e drekes . Kthehemi per ne Tirane me nje ndalese te shkurter gjate rruges. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00 - 22:00.

Fundi i sherbimit tone!

►Sugjerohet te keni me vete : Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese ,fruta te thata, aparat fotografike , cokollata , veshje sportive per ecje dhe shume energji .

►Kujdes: Duhet të jeni të pajisur me Letërnjoftim ose Pasaportë gjatë udhëtimit!

POLITIKAT E FEMIJEVE

Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR
 • ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE SHTESE 75%