Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë

Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë

Regular price
$0.00 USD
Sale price
$0.00 USD
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Viti i Ri në Maltë me Charter 5 Ditë

Datat e programit: 29 Dhjetor - 02 Janar, duke filluar nga €465 personi

PROGRAMI!

 

29 dhjetor, e premte – mbërritja në Aeroportin e Maltës në orën 10:20 me fluturim charter nga Tirana.

Përshëndetemi me Përfaqësuesin ne Aeroport dhe vijojme me Turin gjysmëditor në kryeqytetin e
Maltës.
Pikat kryesore: Porta e Valetës, Rruga e Republikës, Rruga Tregtare, Pallati i Mjeshtrit të Madh, Sheshi i
Pallatit,
Kopshtet e Epërme Barrakka dhe Katedralja e Shën Gjonit (hyrja me pagesë ekstra).
Kohe e lire.
Transferta për në hotel,
Check in dhe akomodimi ne Hotel AX ODYCY 4* me mëngjes

Opsionale:
Katedralja Saint John's Co 20 €

30 dhjetor, e shtunë – ditë e lirë
Opsionale:
Ekskursioni do të fillojë në orën 9:00 dhe do të përfundojë në orën 17:00.
Full Day Ekskursion duke vizituar “Mdina, Rabat, Dingli & Mosta”.
Pikat kryesore: Tur në këmbë në Mdina me vizitë në Katedralen Mdina (me pagese ekstra), rrugët
simpatike të Rabatit me vizitën e katakomave të Saint Pauls (me pagese ekstra), shkëmbinjtë Dingli dhe
Kupolën e Mosta
Kohe e lire per dreke. Transfertë në hotel
Përfshihen: autobus me ajër të kondicionuar dhe udhërrëfyes i licencuar lokal
Çmimi për person 45 €
Ekstra:
Katedralja dhe Muzeu i Mdinës 15 €
Katakombet e Shën Palit 10 €
Mosta Dome 5 €

31 dhjetor, e dielë – ditë e lirë

Opsionale:
Ekskursioni do të fillojë në orën 9:00 dhe do të përfundojë në orën 13:00.

Duke vizituar Blue Grotto & Marsaxlokk.
Pikat kryesore: Shpella blu, uji i kristaltë, shëtitja me varkë dhe fshati i peshkut Marsaxlokk
Përfshihen: autobus me ajër të kondicionuar dhe udhërrëfyes i licencuar lokal
Çmimi për person 39 € 

Opsionale:
Udhëtim me varkë 25 min 15 €

Gala Dinner - 135 Euro Per person

01 janar, e hënë –ditë e lirë

Opsionale:
Ekskursioni do të fillojë në orën 9:00 dhe do të përfundojë në orën 13:00.

Vizitë në 3 qytetet e famshme.
Pikat kryesore: tur në këmbë në Isla, Bormla, Birgu, duke admiruar luzzu dhe marinat, kopshtet
Gardolja, pamje nga porti dhe pamje drejt Valetës.
Kohë e lirë dhe transfertë për në Hotel.
Përfshihen: autobus me ajër të kondicionuar dhe udhërrëfyes i licencuar lokal
Çmimi për person 39 €
 

02 janar, e martë –Transferte per ne Airport
Check out.
Nisja për në Airport behet në orën 14:00.
Fluturim çarter me Air Malta në orën 16:45 për në Tiranë.

Shënime:

• Katedralet dhe muzetë do të mbyllen më 31 dhjetor dhe 01 janar

Të përfshira:

 • Fluturim Chrter Tiranë – Malta – Tiranë
 • Akomodimi në Hotel AX ODYCY 4*
 • Transfertat Aeroportuale
 • Turi I qytetit te Valletas ne 29 Dhjetor
 • Çante Shpine + 20kg valixhe trolli

Të paperfshira:

 • Cdo gjë që nuk është përmendur tek seksioni i të përfshirave