Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive
 • Load image into Gallery viewer, Zakynthos 6 Ditë All Inclusive

Zakynthos 6 Ditë All Inclusive

Regular price
€0,00 EUR
Sale price
€0,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Zakynthos 6 Ditë All Inclusive

Nisjet: 20 - 25, 25 - 30, Qershor
Hotel Ikaros 3* €319
Hotel Alexander 4* €359

Nisjet: 30 Qershor -5 Korrik
Hotel Ikaros 3* €339
Hotel Alexander 4* €379

Nisjet: 05 - 10, 10 - 15, 15 - 20, 20 - 25, 25 - 30, 30 Korrik - 04 Gusht:
Hotel Ikaros 3* €359
Hotel Alexander 4* €399

Nisjet: 04 - 09, 09 - 14, 14 - 19, 19 - 24, 24 - 29 Gusht:
Hotel Ikaros 3* €429
Hotel Alexander 4* €469

Nisjet: 29 Gusht - 03 Shtator:
Hotel Ikaros 3* €359
Hotel Alexander 4* €399

Nisjet: 03 - 08 Shtator
Hotel Ikaros 3* €359
Hotel Alexander 4* €399

Nisja nga Tirana ne oren 23:00 ne darke nje dite para dates se nisjes.

Per rezervim vetem transport vajtje - ardhje €75 personi (Pikat e takimit Zante City & Laganas)

Bileta e tragetit nuk eshte e perfshire ne cmimet e programit dhe kushton €25 euro ekstra per 1 person

  Në çmim përfshihen:

  • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
  • All inclusive ( mengjes+dreke+darke+pije )
  • Facilitetet sipas cdo hoteli
  • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
  • Transporti me automjet komod
  • Wi-Fi Free

  Në çmim nuk përfshihen:

  • Shëtitjet me anije, sporte e ndryshme te ujit
  • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
  • TAKSA LOKALE HOTEL 3* €3 DHOMA/NATE
  • TAKSA LOKALE HOTEL 4* €7 DHOMA/NATE
  • TAKSA LOKALE HOTEL 5* €10 DHOMA/NATE

  PROGRAMI:

  Dita 1

  ► Nisja nga Tirana ne 23:00 ne darke nje dite para dates se nisjes . 

  ► Nisja nga Durresi ne 23:25 ( Stacioni i Trenit dhe Plepat ).

  Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim. Pas konsumimit te darkes vizite ne qender te sheshit Solomos .

  Dita 2: NAVAGIO BEACH ( Shipwreck Beach ).

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit), Shpella Blu, Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 35 euro per person. Kthimi ne hotel. Mbremje e lire.(Personat qe nuk kane deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit).

  NJOFTIM: Per plazhin Navagio momentalisht eshte i mbyllur nga policia detare dhe nuk lejohet zbarkimi ne plazh i njerezve ndalesa qe behet ne kete plazh eshte panoramike dhe vetem per foto deri ne nje njoftim te dyte per hapjen e plazhit, por Ndalesat e plazheve qe do te shfrytezohen nga anija do te komunikohen nga kapiteneria e anijes.

  Dita 3: VASILIKIOS BEACH

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi per plazh drejt zones Vasiliko, ku pervec plazhit do të keni mundsi te kryeni sporte te ndryshme ujore gjate qendrimit atje. Kohe e lire per plazh deri ne pasdite. Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube.

  Dita 4: QENDRIM I LIRE

  Qendrim i lire. 

  Dita 5: ISHULLI I BRESHKAVE CARRETA - CARRETA.

  Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli i ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh. Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 20 euro per person. Kthimi ne hotel.  Pasdite e lire.

  Dita 6: ZAKYNTHOS - TIRANE.

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise, perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD. Kthimi per ne Tirane me ndalesa te shkurtra gjate rruges. Fundi I sherbimit tone. 

  ►Shenim: Personat qe nuk zgjedhin te kryejne udhetimet opsionale mund te shfrytezojne facilitetet e hotelit (pishine dhe plazhet afer tyre)

  POLITIKAT E FEMIJEVE.
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:

  • 1 FEMIJE NGA 0-2.99 VJEC - FALAS.
  • FEMIJET NGA 3-11.99 VJEC 50% ZBRITJE. 
  PROGRAMI ALL INCLUSIVE

  HOTEL IKAROS

  MËNGJESI  07:30 - 09:30 Në Restorantin e Hotelit

  DREKA  13:00 - 15:00 Në Restorantin e Hotelit

  DARKA 19:00 - 21:00 Ne Restorantin e Hotelit

  PIJET - oraret: NGA ORA 12:00-21:00

  PIJE: çaj, kafe, qumësht

  PIJE FRESKUESE: Në zonën e pishinës: Cola, Limonadë, portokall, Lime,

  PIJET ALKOLIKE (12:00 -21:00 në Zonën e Barit të Hotelit): birrë, verë, uzo.

  HOTEL ALEXANDER THE GREAT

  MËNGJESI  08:00 - 10:00 Në Restorantin e Hotelit

  DREKA  12:30 - 14:30 Në Restorantin e Hotelit

  DARKA 19:30 - 21:30 Ne Restorantin e Hotelit

  SNACKS 10:30 - 12:00 DHE 15:00 - 17:00 Tost me proshutë dhe djathë, patate të skuqura, sanduiç me proshutë dhe djathë, hot dog dhe sallatë.

  PIJET: NGA ORA 10:00-23:00

  (10:00 -19:30 në Zonën e Barit të Pishinës (Afrodite) dhe 20:00 - 23:00 në Zonën e Hotelit)

  PIJET: çaj, kafe, çokollatë, qumësht

  PIJE FRESKUESE: Në zonën e pishinës: Cola, Limonadë, portokall, lime,  grejpfrut, lëng ananasi.

  PIJET ALKOLIKE : 10:00 -19:30 në zonën e barit të pishinës (Afrodite)

  20:00 - 23:00 në Zonën e Barit të Hotelit: birrë, verë, uzo, raki, xhin, vodka, rum, tekila.

  Dhe një përzgjedhje prej 5 koktejlesh ( Sex on the beach, Xcite special, Blue Lagoon, After Sex, Tequila Sunrise)

  Të gjitha pijet janë të markave kombëtare!