Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89

Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89

Regular price
€0,00 EUR
Sale price
€0,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89

Çmimet sipas datave të nisjes;

Nisjet: 8 - 10, 22 - 24 Mars & 30 Mars - 1 Prill

 • Hotel Tesoro 3* Superior €89 personi me mëngjes

Nisjet: 05 - 07, 12 - 14, 19 - 21, 26 - 28 Prill

 • Hotel Sunrise 3* €95 personi me mëngjes
 • Hotel Tesoro 3* Superior €99 personi me mëngjes

Nisjet: 03 - 05, 04 - 06, 10 - 12, 17 - 19, 24 - 26 Maj & 31 Maj - 2 Qershor

 • Hotel Sunrise 3* €95 personi me mëngjes
 • Hotel Tesoro 3* Superior €99 personi me mëngjes

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
 • Mëngjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

►Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet

►Lundrimi me Anije €35/person me drekë.

►Siguracioni i shëndetit në udhëtim

►TAKSA MJEDISIT HOTEL 3* €3 DHOMA/NATA

►TAKSA MJEDISIT HOTEL 4* €7 DHOMA/NATA

►TAKSA MJEDISIT HOTEL 5* €10 DHOMA/NATA

PROGRAMI:

DITA E PARE

Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05:00
Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken. Vazhdimi i udhetimit drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel. Qendrim i lire.
*Naten e pare te udhetimit do te jete e perfshire vizita ne Nidri ku do te keni mundesi dhe per konsumimin e darkes*

DITA E DYTE

Mëngjesi në hotel dhe nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri.Aty na pret anija për një ditë plot ngjyra deti. Fillon udhëtimi në orën 9:45 Vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades...Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 35 Euro per person, mbaron rreth ores 18:00 te pasdites. Kthimi ne hotel. Qendrim i lire.
*Naten e dyte te udhetimit do te jete e perfshire vizita ne qender te Lefkada-s ku do te keni mundesi dhe per konsumimin e darkes*

DITA E TRETE

Mëngjesi në hotel. Ndalese per kafe dhe vizite ne Preveza. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqent dhe ne kalane e Janises. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Shqiperi nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke.
Fundi i sherbimit tone.
POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-11.99VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR