Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi

Riviera Shqiptare 6 Dite Fillon nga 235 EUR Personi

Regular price
€100,00 EUR
Sale price
€100,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Riviera Shqiptare 6 Dite

Vizitohen: Dhermi, Sarande, Ksamil, Krorez, Kakome, Lukove, Syri i Kalter

Datat e nisjeve: 

 • QERSHOR: 25-30: €235 Hotel Nertili 4*
 • KORRIK: 02-07, 09-14: €255 Hotel Nertili 4*
 • KORRIK: 16-21, 23-28: €280 Hotel Nertili 4*
 • GUSHT: 30-04, 06-11, 13-18, 20-25: €330 Hotel Nertili 4*
 • GUSHT: 27-01 SHTATOR: €310 Hotel Nertili 4*
 • SHTATOR: 03-08: €290 Hotel Nertili 4*

Ne cmim perfshihen:

 • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
 • Baza e shërbimit të vakteve sipas hotelit
 • Shezllonat ne plazh per Hotel Nertilin.
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod

Ne cmim nuk perfshihen:

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • pijet gjate vakteve
 • Dreka
 • Kalaja e lekuresit ( Extra 5 euro )
 • Lundrimi me anije 25 euro
 • Plazh ne Lukove ( extra 10 euro / personi )

Programi:

►Dita 1:

Tirane – Dhermi – Sarande .

► Nisja nga Tirana oren 06:00.

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30.

Vazhdimi i udhetimit drejt Dhermiut, ndalese ne Vlore per kafe. Me pas do te vazhdojme drejt Dhermiut per plazh. Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarandes. Akomodimi ne hotel ne mbremje. Darka ne hotel. Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes.

Mbremje festive.

►Dita 2:

Lundrim me Skaf, Krorez – Kakome - Gremina - Plazhi Ushtarit - Gjiri Rrojdhes.

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf. Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes,   Kakomes, Plazhin e Ushtarit  dhe Gjirin e Rrojdhes. Kthimi perseri ne port rreth ores 16:00 (lundrim me anije e cila ka nje kosto prej 25 Euro. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ). Konsumimi i darkes ne hotel. 

►Dita 3:

Pas mengjesit ne hotel i drejtohemi plazheve te Ksamilit,

Qendrimi ne plazh deri pasdreke.

Pas plazhi kthehemi ne hotel. Konsumimi i darkes ne hotel.

►Dita 4:

Pas mengjesit ne hotel se bashku me shoqeruesin tone do te nisemi per ne plazh ne Lukove (extra 10 euro/personi ).
Minimumi i pjesemarrjes eshte 10 persona.

Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Me pas do te kemi mundesi konsumimin e darkes dhe do te kemi qendrim te lire per te shijuar jeten e nates te qytetit te Sarandes.

►Dita 5:

Qendrimi ne plazh deri pasdreke. Pasdite vizite ne Kalane e Lekuresit per nje panorame fantastike plot drita te qytetit te Sarandes. (Ekstra: 5 euro/ personi). Numri minimal i pjesemarrsve duhet te jete 10 persona.

►Dita 6 :

Mengjesi ne hotel. Qendrim per plazh ne Sarande deri ne mesdite. Me pas nisemi per vizite ne  Syrin e Kalter. Pas vizites ne syrin e kalter vazhdojme udhetimin per ne kthim me ndalesa gjate rruges.

Mberritje ne Durres & Tirane ne darke.

Fundi i sherbimit tone!

►Sugjerohet te keni me vete : Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese ,fruta te thata, aparat fotografike , cokollata , veshje sportive per ecje dhe shume energji .

POLITIKAT E FEMIJEVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR
 • ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE SHTESE 75%