Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi

Tur në Valbonë 2 Ditë 89 EUR Personi

Regular price
$187.00 USD
Sale price
$187.00 USD
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Tur në Valbonë 2 Ditë €89 Personi

Datat e nisjve: 

►GUSHT: 20-21, 23-24, 26-27, 27-28, 30-31
►SHTATOR: 02-03, 06-07, 09-10, 13-14, 16-17, 20-21, 23-24, 27-28, 30-01 TETOR

Hotel Fusha e Gjese €89 (Mëngjes + Drekë + Darkë + Bileta e tragetit e përfshirë).

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi në Bujtinë
 • Bileta e tragetit (Koman-Fierzë)
 • Mbremje Festive
 • Mëngjesi, dreka, darka
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti sipas programit

Në çmim nuk përfshihen:

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Pijet gjatë vakteve
 • Transporti Lokal 500 L/person

►Dita e parë:

► Nisja nga Tirana në orën 06:30.
Nisja nga Durresi ne oren 05:45.  (Pagesë

Ndalese e shkurter gjate rruges per kafen e mengjesit. Vazhdimi i udhetimit drejt Liqenit te Komanit ku do te vazhdojme lundrimin me traget duke shijuar udhetimin, pamjen panoramike dhe relaksuese qe te ofron natyra ne Liqenin e Komanit. 
Me pas Akomodimi ne hotel dhe konsumimi i drekes.  Udhetimi do te vazhdoje drejt Ujevares  se Rrogamit.

Darka në hotel me mbremje festive.

►Dita e dytë:

Mëngjesi në hotel.Më pas vizitojmë Mullirin e Vjetër dhe Liqenin e Xhemës përpara se të nisemi drejt Bajram Currit. Do të ndalemi në qendër të qytetit ku do kemi mundësi të vizitojmë pikat kryesore të tij. Me pas nisemi drejt qytetit te Prizrenit ku do te vizitojme pikat kryesore te qytetit, gjithashtu edhe konsumimi i drekes opsionale ne nje nga restorantet e qytetit. Vazhdojme udhetimin drejt doganes se Morines.

Mbërritja në Tiranë, në mbrëmje.
Fundi i shërbimit tonë!

►Kujdes: Duhet të jeni të pajisur me Letërnjoftim ose Pasaportë gjatë udhëtimit!

POLITIKAT E FEMIJEVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR
 • ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE SHTESE 75%